Sutikite, tikrai metai buvo išskirtiniai. Daugiau buvome namuose, tad ir daugiau laiko praleidome virtuvėje. Tai tikrai matome ir pagal tai, kad šįmet dar aktyviau idėjų ieškojote mano bloge. Ačiū jums už tai!

Peržiūrėjus populiariausius 2020 metų receptus pamačiau, kad ir toliau dominavo senieji virtuvės favoritai – jaukus ir mums visiems pažįstamas maistas: varškės apkepas, blynai, lazanija, kibinai… Toks maistas ir pasotina, ir nuramina, o to visiems labai norėjosi pandemijos metu. Tokio naminio komforto maisto.

Visgi bene didžiausio populiarumo 2020 metais susilaukė… atspėjot atspėjot CINAMONINĖS BANDELĖS! Jos ir LRT mediatekoje rekordus pagerino, ir bloge užėmė populiariausio metų recepto vietą. Gal todėl, kad per TV laidą kovo penktadienį parodėme šias bandeles, o netrukus buvo paskelbtas pirmasis karantinas. Tad visi puolė kepti ir džiaugtis. Cinamoninių bandelių banga tiesiog užliejo Lietuvą! Todėl prieš antrąjį karantiną, rudenį jums pasiūlėmė pabandyti dar vienas –  cinamonines bandutes su obuoliais. Na ir vėl kilo noras kepti!

2020 metais ir Kūčias bei Kalėdas sutikome kitaip: mažesniame šeimos rate, mokydamiesi receptų, kuriuos anksčiau ruošdavo mamos ar močiutės. Prieš Kalėdas labai populiarus tapo senas geras mielinių kūčiukų receptas, nes jei anksčiau kūčiukus pirkdavome, tai šįkart buvo ir laiko, ir noro kepti juos namuose.

Tai štai dabar prašom visas TOP 10 jūsų mėgstamiausių 2020 metų receptų su jų nuorodomis. O žinot, kaip jau būna su tais hitais ir nemariais šlageriais… pakartot, pakartot!!!

1. CINAMONINĖS BANDELĖS

2. VARŠKĖS APKEPAS

3. LIETINIAI BLYNAI

4. LAZANIJA

5. VAFLIAI

6. NAMINIAI KIBINAI

Beatos tikras plovas

7. PLOVAS

8. TRADICINIAI MIELINIAI KŪČIUKAI

9. INDRĖS BANANŲ DUONA

Beatos varškės spurgos

10. VARŠKĖS SPURGOS

Komentarai

Rašyti komentarą