Man svarbu daugybė dalykų: ir maistas, ir namai, ir gera savijauta, ir draugystė, ir šeima, ir nauji atradimai virtuvėje bei gyvenime.

Apie mane ir mano blogą

Labas, aš esu Beata ir aš labai myliu gyvenimą. Mano didžiausia sėkmė ir laimė yra mano šeima: keturi vaikai ir vyras Tomas. Aš labai myliu tai, ką darau kasdien: kalbu apie maistą ir pozityvų gyvenimą. Esu jau dešimties kulinarinių knygų autorė, TV laidų vedėja ir tiesiog džiaugsmingo gyvenimo transliuotoja. Esu baigusi žurnalistikos ir kulinarijos mokslus, bet toliau kasdien mokausi naujų dalykų ir, svarbiausia, kaip būti geru žmogum sau ir pasauliui. Mano blogas yra mano pamatas, aš čia pradėjau mokytis rašyti apie maistą. Man svarbu mano ir jūsų geras gyvenimas, maistas, namai, gera savijauta, draugystė, šeima ir nauji atradimai. Čia rasite šimtus receptų, kuriuos rašiau iš savo virtuvės, bus ir tokių, kurie pasirodė žurnale, mano TV laidose ar socialiniuose tinkluose. Čia mano online namai – sveiki atvykę!

„Beatos virtuvė” produktai

Aš kartais pati netikiu, kiek fantastiškų produktų yra pažymėti mano kukliu šaukšteliu: šį „Beatos virtuvės“ logotipąkadaisepaprašiau nupiešti savo bičiulės Ingos Gilės. Visi mano produktai yra devynis kartus apgalvoti ir pamatuoti. Man labai svarbu kokybė ir pasitikėjimas, kurį kuriame ir su gamintojais, ir su produkto pirkėjais. Galiu papasakoti kiekvieno savo produkto atsiradimo istoriją.

Produktai skirti žmonėms, kaip aš: ieškantiems kokybės, džiaugsmo ir pagalbos kasdienybėje, o ypač mamoms, kurios kasdien rūpinasi savo šeima. Man svarbu, kad jos nepamirštų, jog #mamairgižmogus: joks nusikaltimas kartais atsipūsti ir pamaitinti vaikus kitų pagamintais, bet kokybiškais produktais. Todėl norėjau, kad šaldikliuose ištikimai budėtų žemaičių blynai, cepelinai, koldūnai ar blyneliai.

Ką aš reklamuoju

Niekada nereklamuoju to, kas man nepatinka, ko nenaudoju pati ar nematau vertės paskleisti žinią apie išbandytą produktą. Turiu nemažai ilgalaikių partnerių, kurių produktus naudoju metų metus ir džiaugiuosi, kad esu jų ambasadorė.