Šventės be kepinių yra neįmanomos. Jei kas man papasakos, kad nieko nekepa per šventes, patikėsiu tik tuo atveju, jei tas kažkas kepinių ragauja prie kito vaišių stalo. Geras, gražus kepinys yra stalo valdovas – jau nešant jį į stalą iš kažkur dar nepakvietus subėga visa šeima ir dar draugų pora ar trejetas. Pati žinau, kad šventėms norisi kepti kažką garantuoto. Todėl siūlau kelis šventinius kepinius, kurie ne sykį yra mano svečių iki trupinėlio suvalgyti. Šis, geriausių kepinių sąrašas neįmanomas be aguonų torto arba kalėdinio brandinto vaisinio pyrago (kuris taip pat yra ir puiki dovana). Čia jau pagal mėgstamus skonius nuspręskite, kuris jums mielesnis.

BV_xmas_2495-393x500

mazas gabalelis

Kitas puikiausias tortas – „Medutis” tikrai mėgstamas visomis progomis, arba jo brolis duonos tortas?

IMG_1225-632x370

Klasika yra klasika ir kepame Napoleoną. O kam artimiau kreminiai, purūs kepiniai – sūrio tortas tikrai tinka, galima dar spanguolių uogienės ant viršaus uždėti.

IMG_8617-632x370

Sodrių šokoladinių kepinių megėjai neapsiriks išsikepę šį riešutinį tortą su vyšniomis arba šokoladinį burokėlių pyragą, o jei norisi dar saldžiau – morenginis tortas su slyvomis ir šokoladu bus pats tas.

MG_5460-copy-632x370

BV Ruduo7850

Komentarai

Rašyti komentarą