Tai kodėl kodėl kodėl kodėl kodėl viskas turi supulti į vieną savaitgalį? O kitas klausimas, tai kodėl dabar gegužės mėnuo pasidarė toks busy kaip koks gruodis? Bet argi ne tendencija, kad kas šešis mėnesius įpuolame į visa ko prigrūstą laiką. Kaip nuo lapkričio pradžios visi išstoja su naujienomis, vakaruškomis ir įvykiais, taip ir gegužė būna pripildyta įvykių, renginių, parodų ir festivalių. Bet negali pykti, gražiausias mėnuo metuose, matyt, yra ta gegužė. Tai va, praėjęs savaitgalis buvo būtent toks, kad geriausiai jį būtų išgyvenę įvaldžiusieji klonavimą, – tie, kurie gali savęs pasigaminti po tris kopijas ir pabūti visur… Sakote, tokių nėra?? Aiškinate, kad tai neįmanoma??? Turbūt kad taip, bet man kartais norėtųsi, kad tokia galimybė būtų reali…

Ir dar noriu paklausti, kodėl we run Vilnius rengėjai nesuderino datos su Eurovizija??? Ar tie, kas bėga, nežiūri? Ar kaip čia taip? Na, bet aišku, kai kurių dalykų nesuplanuosi – turi rinktis. Tai aš rinkausi Euroviziją, o mano vyras – bėgimą. Bet tai gal apie viską iš pradžių? Tebūnie savaitgaliniai karoliai.

eurovizija

Ne, aš apie Euroviziją jau nekalbėsiu, – visi pakalbėjo, Eurovizija yra geriausias dalykas per TV ir taškas. Daugiau nėra nieko panašaus. LONG LIVE EUROVISION. Aš penktadienį turėjau vieną ilgesnių dienų savo gyvenime, nes kėliausi truputį po 4 ryte ir visą dieną buvau ėjime.

Beata lrt

O šeštadienį ryte jau su visomis terbomis, daiktais ir puodais prisistačiau Tymo turguje, kur Genutė organizavo šparagų festivalį, aš gaminau ir kalbėjau. Buvo super smagu, šparagai yra super daržovė, tobulo skanumo ir be to – labai labai maistinga, pilna visokių vitaminų ir kitų stebuklų. Tai jei dar neragavote, griebkite.

Beatos virtuve_smidru festivalis

Beatos virtuve_smidru festivalis

Beata su Genute

Šparagai, beje, mums kartu su jumis padėjo ir sutelkti lėšų Vakarų Lietuvos onkologijos centrui, – per savaitę „Jurgis ir Drakonas“ pardavė per 200 picų su Genutės šparagais ir Vakarų Lietuvos onkologijos centrui uždirbo 800 eurų. Pinigai jau pervesti. Ačiū. O aš toliau tęsiu šparagų dainą: Tymo turguje gaminau tris patiekalus: dvejas salotas (vienas žalias, kitas – šiltas) ir sriubą. Tai sriubos receptas jau yra, o štai čia įdėtas šiltų salotų su lašiša ir šparagais receptas.

sparagu salotos su lasisa_smidrai_Beatos virtuve

Dar didysis įvykis be Eurovizijos buvo we run Vilnius bėgimas. Na jau negalvokite, kad išbėgau, nors, tiesą sakant, kai matau tuos šimtus bėgikų, tai norisi ir pačiai lėkti. Tie jų veidai nebūna tokie, vien tik malonumo persmelkti, kai jau beveik finišas prieš nosį, bet faktas – jie visi jaučia laimę beigi euforiją, kai įveikia tuos kilometrus.

Beatos virtuve_Vilnius run

Gal ir aš kada nors susiruošiu, o gal ir ne… Cha cha cha, Tomas sujudino ir JD komandos narius, kaip tarė, taip padarė – maikutes pasiruošė ir komandą suformavo, ir bėgo.

Beatos virtuve_Vilnius run_Jurgis ir drakonas

Va, štai toks intensyvus savaitgalis pasitaikė. Turiu svarbų pranešimą – dar viena savaitė ir prasidės vasara… Nesitikėjote??? Kad taip greitai… Aš irgi…:) O kol kas tegul lyja, nieko čia baisaus.

 

Komentarai
  1. Beata, ar tikrai atidarysite ledainę????? Neseniai grįžau iš Pietų ir labai liūdna, kad nerandu tokių ledų, kokius valgiau ten. Jei tai tiesa, labai tikiuosi, kad paįvairinsite asortimentą, kurį turime Lietuvoje!

Rašyti komentarą