Mielos mano draugės ir draugai, visų pirma, kad niekam nieko neskaudėtų ir greičiau viską pavyktų įveikti, pradėsiu nuo mažiau linksmų naujienų: planuotės šiais metais nebus. Taip, taip – nebus. Man pačiai buvo skaudu ir sunku apsispręsti jos nekurti, bet gyvenimas juk ne vien rožėm klotas ir morengais pabarstytas. Planuotę atidedu metams į priekį, o šiemet norėjau atiduoti duoklę Lietuvai – išleisti naują knygą. Taip gimė tradicinė, skani ir labai lietuviška „Taste Lithuania“, jau tuoj tuoj ji bus ne tik angliškai, bet ir lietuviškai.

O dabar eikime prie šiandienos naujienos – jau ilgai gyvuojantis mano „Šeimos kalendorius” gal todėl, kad vyriškos giminės, o gal todėl, kad ir amžius jo solidesnis (berods, šešti metai sukaks), – toliau varo pirmyn ir jau be jo neapsiesiu niekaip.

Seimos kal virselis

Šiais metais (kaip ir visuomet) kalendorius teminis ir turi gražų pavadinimą: „Taukšt ir vakarienė” – kitaip tariant, jis skirtas greitoms šeimos vakarienėms. Sakykite, ką norite, bet kartais taip reikia naujų idėjų beigi pasufleravimo, ką gi čia tai vakarienei sumeistravus. Ir jūs, mano virtuali bendruomenė, feisbuke sakėte, kad rytas už vakarą protingesnis – pusryčiai be didesnių trukdžių ar klausimų pasidaro ir susivalgo, o štai vakarienės klausimas dažnas ir opus. Nes darbo dienomis tai toks maistas, kuris įsiterpia į nedidelį, bet labai svarbų laiko lopinėlį, kai visi šeimos nariai grįžta iš savo dienos kelionių namo ir prieš guldami į lovas nori: pabendrauti, pabūti, pailsėti, pavalgyti, pamokas paruošti, prie mamos ir tėčio pasiglaustyti, būti išklausyti ir pamaitinti. Kadangi nė viena neturime aštuonių rankų ir savaime pasidengiančių stebuklingų staltiesių, gera išeitis – mano Šeimos kalendoriuje sudėtos vakarienių idėjos. Visi tie patiekalai greitai pasiekiami, na gal išskyrus vieną, ilgiau troškinamą įvairovės dėlei.

Lesiu troskinys

Pernai po kvadratus pasiblaškiusi, šiais metais grįžtu prie tradicinio kalendoriavimo – kai visi šeimos nariai turi po savo nuosavą stulpelį dienų planams užrašyti.

Seimos kalendorius 2o16

Kalendorius jau puikuojasi ir mano el. parduotuvėje, ir keliauja į parduotuves bei knygynus, laukia jūsų, kol pasikabinsite ant sienos ir jis galės namiškiams kelią rodyti. Šeimyniškai planuokite, suguldykite kalendoriuje geriausias mintis, svarbius darbus ir įvykius. Ir žinoma, būtinai gaminkite ir kartu mėgaukitės.

Komentarai
  1. Kaip visuomet pilnas jaukumo, tikrai įsigysiu ir tikrai lauktas. 🙂 Man šiemet taip gaila, kad nėra planuočių(darbo knygų)…taip lauktos buvo…tikiuosi dar atsiras kuriais metais jos vėl…

  2. Na, dėl planuotės tai TIKRAI LABAI gaila…Mano kiekvienos dienos palydovė numeris vienas…reiks kazko kit ieškoti, bet vargu ar rasiu…O dėl kalendoriaus tai Heads up! 🙂

Rašyti komentarą