Ankstesniais metais  jau esu pasakojusi, kaip suruošti gerą vakarą svečiams ir šiemet, aišku, apie tai kalbėsim. Bet šiandien pasakysiu, kokios gi idėjos „Kviečiu į svečius“ vaišėms per šešerius mano ir Maisto banko iniciatyvos metus yra populiariausios ir geriausiai pasiteisina.

Tai, žinokit, turbūt pirmoji vieta atitektų cepelinų baliams draugams. Visi mėgsta cepelinus. Oi, na, kas nemėgsta, visus įjunkite gaminti, o paaukoti galima tiek, kiek kainuoja cepelinai kokiam nors cepelinų restorane.

Beatos virtuvė - studentiški cepelinai

Pyragų pertrauka kolegoms. Paprasta ir nereikia galvoti, kur svečius sukviesti. Visi išsikepa po pyragą, vaišinatės ir aukojate visą savaitę.

Beatos virtuve - pyragu diena Ali Beata

Bendruomenės šventė. Labai džiaugiuosi, kad dosnumo vajus pasiekė ne tik Lietuvos miestų ir miestelių bendruomenes, bet ir Turkijos, Kroatijos, Anglijos ir kitų šalių lietuvių bendruomenes. Ne be reikalo šie metai Seimo paskelbti bendruomenių metais – būdami arti vienas kito, esame stipresni.

Kvieciu i svecius rezultatai padeka turkijos lietuviai

Teminė vakarienė keletui artimiausių draugų. Kokią temą pasirinksite Jūs? O gal tai gera mintis gimtadieniui? Tik vietoj lakstymo ir galvojimo, ką dovanoti, svečiai paaukotų tiems, kuriems trūksta maisto.

Labdaringos vaišės – puikus būdas pristatyti savo naujausią meniu. Štai, kaip pavyzdžiui, padarė Judrė iš „Spoon to the Moon“.

Ar jau žinote, kokias „Kviečiu į svečius“ vaišes darysite jūs? Būtinai papasakokite.

Laimė dauginasi tada, kai ja daliniesi!

Rašyti komentarą