Pomidorai yra gėris. Aš esu iš pomidorų augintojų šeimos. Kiek save atsimenu šeimoje buvo auginami pomidorai. Kažkada net ir prekiavo mano šeima jais. Kai grįždinėjome po savo kelionės Azijoje į Lietuvą, tai dar būdama Anglijoje paprašiau sesers suorganizuoti, kad namuose būtinai būtinai lauktų pomidorai. Ir jie tikrai laukė. Tai dabar valgau kiekvieną dieną. Tiesiog va taip – pomidorai ir druska, ko daugiau reikia? Aišku, galima labai daug dalykųiš pomidorų pagaminti.  Štai neseniai pasidalinau savo fb klasika ne klasika, pomidorų salotos su nektarinais ir mozarela, labai paprasta ir nerealiai skanu.

Mano „Daržovių knygoje” yra daug labai daug gerų idėjų su pomidorais. Ir mano bloge jau tiek apie juos prikalbėta, kad ohoho, nežinau ar galiu ką nors naujo pasakyti?

Tai tiesiog sumečiau jums, mano nuomone, tris populiariausius dalykus iš mano blogo su pomidorais:

TOP1. PADAŽAS su Daumantų Meistru Algiu.

Pradėkime nuo padažo. Daumantų padažų gamybos meistras Algis, kažkada pasidalino su manim padažo receptu, jis sau guli YouTubeje, butinai pasižiūrėkite nusirašykite ir pamėginkite.

TOP2 Marinuoti Odetos pomidorai iš knygos Metai Beatos Virtuvėje

Toliau, jei norite konservuoti, tai nėra geresnio recepto, nei Odetos stiprūs pomidorai. Ir dar čia visi kiti dalykai apie pomidorus surašyti…

TOP3: Baklažanai pomidorų padaže. Senas bet geras receptas dar prieš 8 metus rašytas, nesibaiminkite kad daug aliejaus, jei jums atrodo per daug tai baklažanus iškepkite orkaitėje. Bet šiaip tai tobulas būdas sunaudoti daug baklažanų ir daug pomidorų, ir paskui laikyti stiklainyje. https://www.beatosvirtuve.lt/beata/baklazanai-pomidoru-padaze/

Rašyti komentarą