Kaip Kalėdos negali būti be kūčiukų, o Velykos – be margučių, taip giminės baliaus stalas būtų tuščias be silkutės ar Kijevo kotleto. Jūsų įspūdžiai po praėjusios mano laidos apie tai, kaip nustebinti gimines, tai tik patvirtina. Kai kas atsimena, kad Kijevo kotleto ragaudavo per šventes restorane. Kiti jau spėjo paeksperimentuoti ir pasigaminti kotletą pagal laidos svetės – puikios kulinarės Aldonos Gečienės receptą, o dar kiti prisiminė, kad pats laikas giminės suvažiavimą, subėgimą ar susiėjimą organizuoti. Mylime mes Kijevo kotletus ir gimines stebinti mėgstame.

Beatos virtuvė - Aldona Gečienė, Kijevo kotletas

Klausiau aš jūsų apie geriausią giminės balių. Tai, pasirodo, ne vienas ir ne keturi tokie jums nutikę. Štai, pavyzdžiui, Rita atsiuntė keksiukų nuotrauką – po vieną tokį su palinkėjimu gavo kiekvienas, atvažiavęs į Ritos mamos, turinčios 9 vaikus, giminės balių! Šiltas, asmeninis, saldus linkėjimas – puikus būdas nustebinti giminę. Panašius keksiukus arba šokoladinį sufle aš gaminau laidoje kartu su savo Izabele.

kaip nustebinti giminę, keksiukai su palinkėjimais

Žinoma, tame baliuje ir baltos mišrainės būta, ir naminės duonos su meile keptos ir pagal prosenelės receptą pagaminto kugelio. Aš visada labai džiaugiuosi, kai maistas sujungia iš skirtingų pusių suvažiavusius žmones ir dar daugiau šventės jiems sukuria. Todėl Rita tampa geriausio giminių baliaus konkurso nugalėtoja ir gaus mano knygą.

O Vaida savo gimines nustebino kitaip – pagudravo, kad vaišins ant laužo kepta žuvimi, o iš tiesų suruošė naminių mėsainių su naminiu BBQ padažu puotą! Cha cha cha! Vaida pasakoja, kad svečiai kurį laiką sėdėjo apšalę ir nežinojo, ką su bandelėmis ir mėsomis daryti. Ir jau tikrai nustebę buvo, kai suprato, į kokį modernų baliuką pateko!

Beatos virtuvė - naminis mėsainis

Aš tai manau, kad didelę džiaugsmo dalį pasiima tie, kurie nusprendžia nustebinti. Juk tikrai smagu planuoti, ruoštis, kepti, virti ir galvoti, kaip aikčios mylimi giminaičiai į savotišką namų restoraną pakliuvę. 

Komentarai
  1. Labas, Beata !

    Kada atsakysi į laiškus, arba kada bus paskelbti nugalėtojai į „Šiandien – aš virtuvės šefas” rubriką dalyviai ?

    Ačiūūū

Rašyti komentarą