Kažkaip užmečiau karolius, pradėsiu verti iš naujo, nes buvo pageidavimas, bet ir šiaip, į karolius galima daug smagybių įpinti, taigi. trumpai apie tai kaip gyvenimas klostosi.

Ką skaitau: Ha, štai, gavau naują, protingą ir lengvai skaitomą knygą apie feminizmą. Tikrai apie tai mažai žinau, nes kažkaip gyvenu ir tiek, esu įsitikinusi, kad moterys yra jėga ir esu jų galybės ir sugebėjimų gerbėja. Manau, knyga ne tai, kad apie emancipaciją, bet labiau mąstymo praplėtimui ir edukacijai. Knygos autorius – Donatas Paulauskas.

Ką veikiu: praėjusį pirmadienį buvau Kaune (darėm išvažiuojamąjį Beatos virtuvės Moterų klubo vakarą) – Kaunas nuostabus!

O pusryčiams jau braškės: taip taip, čia va toks kokteilis, nerealaus skanumo: bananas, braškės, pusryčių šluota, kefyras vanduo ir ledukai. Rojus žemėje.

Mėgaujuos. Va, nerealūs saldainai, atvežė mano teta, lenkiški, vadinasi „Pierot“, na kas per skanumas, kaip itališki gianduja, va tokio skanumo beveik.

Mokausi ir juokiuosi. Pagaliau mes su moterimis pasidarėme sau „make-up“ pamoką su nuostabiaja meistre Alina. Tikrai išmokau gražiau pasidažyti, o šiaip tai viskas, ką darai su mūsų moteriška kompanija, yra labai smagu.

Teisėja. Aha, penktadienį buvau kario virimo čempionate. Kartu su vieninteliais ir svarbiausiais indiškos virtuvės viršininkais: Rajinder Chaudry – jam priklauso restoranas „Sue Indian Raja“ ir Gasparu, kuris turi „Gaspars lounge“ ir „Gaspars“… Žodžiu, prisiragavau kario iki peties.

Tą pačią dieną mano teisėjos karjera tęsėsi Islandijos gatvėje, kur buvo renkamas geriausias hot dogas! Apskritai, šių metų „Ačiū tau, Islandija!“ šventė buvo Kažkas Tokio – visa gatvė žaliavo, nes buvo išklota gyva žole ir ten siautėjo visokios programos ir reikalai. Mano kursiokas Mantas, kurį aš kažkada išmokiau virti uogienę, yra šios šventės iniciatorius. Labai gera idėja, a ne?

O geriausią hot dogą pagamino „Piano Man“ – su ėrienos dešrele ir traškiais svogūnais, naminiu ramoulad’o padažu ir saldžiomis skandinaviškomis garstyčiomis.

Vilnius vasarą yra nuostabus. Atvažiavo mano draugė Aušra iš Los Angeles pabūti vasarą Vilniuje ir padirbėti. Ji yra grimerė iš Holivudo (apie ją rašėm ir mano žurnale), o dabar Lietuvoje dirba prie naujo filmo (prieš tai buvo grimerė filme „Emilija”).

Tai susitikome ir pasivaikščiojome po miestą, jaučiausi kaip užsienyje, niekada nesu mačiusi Vilniuje tiek daug turistų…

Rašyti komentarą