8241
Beatos virtuvė

Apie naują mano knygą, kur viskas suskaičiuota

(28)

Šią knygą parašyti mane įkvėpė du brangiausi  žmonės mano gyvenime – sesuo Odeta ir mano vyras Tomas.  Norėjau, kad ji būtų plona, nebrangi ir praktiška su dviejų savaičių mitybos planu bei suskaičiuotom kalorijom.

Beata su knyga

Kai pradėjau savo mokslinius skraidymus  į Londoną, kur kulinarėje „Leiths“ mokykloje sėmiausi sveikos ir subalansuotos mitybos pagrindų apie jokią knygą dar rimtai negalvojau. Buvau pasiilgusi Londono, norėjau, kaip sakau, sujudinti kraują ir išmokti naujų dalykų. Baigiamasis šių studijų darbas buvo mitybos planas pasirinktam žmogui. Kai kurie studentai ištisas knygas ar katalogus su tais planais paruošė savo žmonoms, vyrams, draugams linkėdami jiems sustorėti, sustiprėti ar atsigauti, bet žinoma, kad populiariausias tikslas – sulieknėti. Aš pasirinkau savo sesę.
Beata su seserimi

Tai va, kūriau subalansuotus receptus, dėliojau mitybos planą, kuriame daug baltymų, daržovių ir lėtai virškinamų angliavandenių. Aš gaminau, o Dovilė fotografavo.

viskas suskaiciuota

Dirbau ir buvau savim patenkinta. Pirmą kartą skaičiavau kalorijas savo sukurtiems receptams, ir mano didžiam nustebimui maisto buvo daug, o kalorijų mažai!!!!!! Stebuklas, ne kitaip.

vakariene_Dovile Jakstaite

Kai tas planas gražiai sugulė, sesers Odetos buvo išbandytas ir geriausiai įvertintas ne tik jos, bet ir mokyklos dėstytojų, pagalvojau kodėl gi nepadarius iš to didesnio plano – dviejų savaičių – ir nesudėjus jo į naują knygą. Taip žodis tapo kūnu.

 mitybos planas

Supuolė mano moterų komanda, atskrido fotografė Judita iš Londono, ėmėm ir padarėm. Receptus užrašiau, kalorijas suskaičiavom ir davėm moterims išbandyt, ar veikia, ar patinka bei paprašėm surašyti savo savijautą savaitės dienorašyje – nei viena nesijautė alkana, bet pažymėjo, kad jautėsi energingesnės ir lengvesnės. Aš ir pati bandžiau kartu, ir turiu pasakyt, kad likau labai patenkinta patiekalų skoniais bei ritmu, kuriuo turi gyventi.

knygos moterys

Noriu pabrėžti, kad  jokių tuščių pažadų naujoje knygoje nedalinu. Aš niekada nebuvau didelė dietų fanė ir kuo toliau tuo mažiau tikiu stebuklingomis dietomis su greitais rezultatais. Pati esu laikiusis dietos tik kartą, po Jurgio gimimo ir man pavyko palengvėti 8 kg tik todėl, kad atidžiai skaičiavau kalorijas. Todėl noriu, kad mano knyga „Lengva kasdienybė: viskas suskaičiuota“ įkvėptų jus keisti mitybos įpročius ir produktus. Lai ji būna planas, ir draugė, ir gelbėjimosi ratas (ne ant liemens) kai norisi tvarkos ir vargina nuolatinės mintys ką šiandien valgyt. Esmė paprasta: pasinaudoji knygoje esančiu pirkinių krepšeliu, susiplanuoji pusryčius, iš vakaro pasiruoši pietus, kuriuos nešiesi į darbą, o vakare jau puotauji su šeimos nariais (net vaikai valgo vakarienes iš knygos, išbandyta!). Receptai gražūs, įvairūs, skanūs ir jei norisi skaičiuoti – prašom, ten jau viskas suskaičiuota.

Beata

Naujoji knyga  debiutuos jau šį ketvirtadienį knygų mugėje. Ateikite pasimatyti „Beatos virtuvės“ stende, 5 salėje. O nuo kovo pradžios rasite ją visose įprastose knygų prekybos vietose. Rekomenduojama kaina pardavėjams 9,60 eur.

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (28)
Komentarai
 1. Aušra parašė:

  Puiki idėja! Labai džiaugiuosi ir būtinai pirksiu.

 2. Eglė parašė:

  Reiks išbandyti! Ateisiu pirkti ketvirtadienį.

 3. Danguolė Nekrašienė parašė:

  Oi kokia faina knyga, norėčiau ir per facebook dalinausi, šaukdama garsiai 🙂 , kad NORIU

 4. Polina parašė:

  Sveikinu labai! Kaip tik tokios knygos ieškojau paskutinėm savaitėm! 🙂 Jėga!

 5. Viktorija parašė:

  Ačiū, Beata!!! Jūs nuostabi, o knyga dar nuostabesnė, jau net rankos dreba kaip norisi greičiau ją turėti savo rankose, iki susitikimo knygų mugėje 🙂

 6. Vida parašė:

  Smalsu atversti, paskaityti, išbandyti. Ačiū, Beata.

 7. Rasa parašė:

  O gal amazon bus galima isigyti

 8. Edita parašė:

  Labai laukiu tos knygos.. Mes mėgstam skaniai ir daug valgyti, o jei čia viskas paskaičiuota ir subalansuota, ko gi dar tikėtis? Manau su knygos pagalba turėtų pasisekt ir man ir dukrai 🙂

 9. Arūnas parašė:

  Manau ši knyga turėtų būti puiki, kaip ir visos Beatos knygos bei jos žurnalai. Žurnalai pas mane jau patapo kaip ir kolekcija 🙂 . Labai norėčiau šia knyga papildyti savo kulinarinių knygų kolekciją ir iš jos gaminti nuostabius bei kartu paprastus patiekalus. Būtų puiki artėjančio gimtadienio dovana 🙂

 10. Terese parašė:

  Miela Beata,

  Po labai stresuotu metu priaugau labai daug svorio. Deja, priaugti tai lengva, o numest dar ir kaip sunku. Ypač kai tau jau virš 40. O ir pavalgyt skaniai mėgstam. Tai manau šita,, dviejų savaičių suskaičiuota “ knyga butų super! Deja, viena problemėlė – kur ją nusipirkt UK?? Butų labai malonu jei patartumėt 🙂 ačiū labai

 11. Daiva parašė:

  Ačiū,Beata,Jums, kad vis gebate pradžiuginti savo knygomis ir juose esančiais receptais tuos, jau visai nusivylusius bandant sulieknėti:) NORIU ŠIOS KNYGOS!

 12. Inesa parašė:

  Knyga ir receptai puikūs, ne vieną išbandysiu, tik mitybos plane pasigedau sriubų 🙂
  Ir dar, Beata, klausimas: receptas „silkė, burokėliai, obuolys“ – burokėlis turi būti virtas ar žalias?

 13. Indre parašė:

  Miela, Beata, vartau nuostabiąją knygą, žymiuosi krepšelį ir niekaip nerandu avižinės granolos recepto 🙂 ar jo tikrai nėra knygoje? Ačiū už puikią knygą, su vyru nuo pirmadienio imsimės plano 😉

  • Beata Nicholson parašė:

   Miela Indre, ta trečioji granola nuklydo į trečią skyrių, sūri granola, atleiskit, kad supainiojome. Kaip smagu, kad su vyru imatės plano. Sėkmės. Lauksiu žinių, kaip sekės.

 14. laima parašė:

  Miela Beata, ,sveikinimai pirmiausiai Jusu seimai, nezinau kiek kainuoja knyga“Viskas suskaiciuota“, pirkciau visiems savo vaikams,kurie turi seimas,apie3 knygas,kur pigiausiai isigyti…

 15. Aušrinė parašė:

  O knygynuose pirkti bus?

 16. Jurgita parašė:

  miela Beata,jusu knygos pacios geriausios 🙂

 17. Vaida parašė:

  Miela, Beata, labai vilioja ši knyga. Norėjau paklausti ar maitinančiai mažiuką leliuką, patiekalai tiks? Nepūs kūdikėliui pilvuko ar kokių alergijų nebus? Ačiū☺

  • Beata Nicholson parašė:

   Miela Vaida, na, čia labai jau asmeninis klausimas, kurio turbūt niekas neatsakys, kol nepabandysite….Vienas vaikas gali būti jautresnis produktams, o kitam nuo mamos valgomo maisto ničnieko nebūna. Manau, tikrai bandykite, patiekalai subalansuoti, o jei matysite, kad pilvelis vaiko neramus – tą patiekalą tiesiog vėlesniam laikui atidėsit.

 18. Živilė parašė:

  Sveiki, niekada nerašau komentarų, bet dėl šios knygos nutylėti negaliu :). Ką tik įtikinau draugę, kad ir jai būtina įsigyti šitą NEREALIĄ moters mitybos pagalbininkęĮ
  Pagal knygą valgau ketvirtą dieną ir su kiekvienu receptu atrandu daug naujų skonių, daržovių, derinių, o svarbiausia valgydama patiriu nepakartojamą malonumą.
  Ši Beatos knyga yra pirmoji mano lentynoj, bet kaip suprantu, nepaskutinė :).
  Beata, nuoširdžiausias AČIŪ Jums.

 19. Jurgiukas parašė:

  Sveiki, noriu ir as pasidziaugti sia jusu knyga (Viskas suskaičiuota). Turiu jusu beveik visas knygas, zurnalus. Bet si knyga man atradimas. Kazkur per du menesius -8kg. saziningai laikausi jusu receptu ir pabaigus dvi savaites vel kartoju , nes tikrai viskas labai skanu.Supratau kaip reik valgyti ir kokiais kiekiais 🙂 Drasiai galiu rekomenduoti visiems. Aciu jums….

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.