Klausykite, aš savo gyvenimą galiu matuoti žurnalais. Tikrai, nes visus puikiausiai atsimenu. Štai, pavyzdžiui, perbėkime per pavasario žurnalų viršelius. Aš čia visa laiminga prie rožinio šaldytuvo ir kepinio – tai mūsų pirmasis pavasario žurnalas, o šiame viršelyje aš sau labai graži.

Tada dar Beatos Virtuvė rezidavo mažame lofte, Ševčenkos gatvėje.  Kartais ten vos tilpdavome, bet su tokia miela nostalgija kartu su komanda atsimename, kai taip jaukiai gyvenome. Ši nuotrauka buvo padaryta neplanuotai, be didelių makiažų ir šukuosenų, tiesiog, va taip. Pamenu, kai virė kovos, kokį viršelį darom, buvau su Jurgio ir Drakono kolektyvu Romoje ir Neapolyje. Aš balsavau už šį, nes jis man buvo jaukus.

Štai čia prieš du metus – aš būtinai norėjau būti su džinsais ir baltais marškiniais.

Net gėles užsisakėm, gražiuosius žiedus iš Kauno merginos atvežė.  Mane fotografavo Tomas Viršilas, kuris yra keleto mano knygų viršelių autorius ir nusipelnęs laidos operatorius. Ši nuotrauka buvo, sakykime, klasikinė ir kviečianti pavasarį.

Prieš metus mano žurnalas buvo su keturiomis gražuolėmis ant viršelio. Aš buvau su apvaliu pilvu, o tame pilve gyveno Hariukas sau laimingas.

Tuo metu jo mama parašė knygą apie tai,  kaip sveikai valgyti ir skaičiuoti kalorijas. Šios merginos, mano draugės, išbandė knygą ir sėkmingai suplonėjo.  Vis tik, kiek aš esu mačiusi, tai ploniausi yra tie žmonės, kurie mažai valgo, bet aš ne iš tų, ha ha ha.  Galiu atvirai pasakyti – dabar aš esu kokius 12 kg lengvesnė, negu prieš metus…ŠOKAS! Aš visiems sakau tą patį –  pagimdykite kūdikį ir jūs suplonėsite. O jei rimtai, tai, kas buvo prieš metus, yra tiesiogiai susiję su tuo, kas yra dabar.

Per tuos metus mes sulaukėme savo mažojo Babdab, Hulio, Kuchikuno, Bariuko, Hariuko – turime jam daug vardų ir gyvename laimės burbule….O eksperimentas, kuris prasidėjo nuo žurnalo prieš metus, man padėjo atsikratyti vieno kito gelbėjimosi rato. Pokyčiai geriausi tie, kurie ateina lėtai ir kuriuos darai nuolat.

Tai va, prašom, ketvirtas jau pavasaris ir aš vėl su žurnalu! Jau nuo šiandien prekyboje pasirodo jis visur.

Pagaliau esu ant viršelio su savo mėgstamiausiomis pavasario daržovėmis: ridikėlis, smidras, dar ir krapų yra….Turinys, kaip visada, man yra toks, kuriuo galiu didžiuotis. Jei perskaitysite nuo pradžios iki pabaigos, išbandysite nors vieną receptą ir gausite įkvėpimo gyvenimui – garantuoju, pavasaris  jūsų bus geresnis.

Rašyti komentarą