8241
Beatos virtuvė

Karoliai rudens ir lapkričio

(4)

Kodėl atostogos tokios trumpos??? Šį retorinį klausimą šįryt uždavė mano Jurgis. Niekada nesiskundęs, kad reikia eiti į mokyklą, šiandien, va, sugalvojo, kad gal būtų gerai dar vieną savaitę pabūti be mokslų (Jurgiui yra 6 metai ir jis mokslo šaknį krimsti bei su uniforma į mokymo įstaigą vaikščioti pradėjo būdamas ketverių su trupučiu, taigi, neturėtų mokymasis būti naujiena).

Aš tai turiu pasakyti, kad penktadienį mano baterijos buvo beveik išsikrovusios, nes net į lauktą Kylie Minogue koncertą neišvažiavau… Turėjau pabūti namie ir pailsėti, ir pradėjau svajoti apie atostogas… cha cha, pats laikas dabar, ar ne?

O šiaip tai, pasakysiu taip – spalis man buvo, lyg būčiau sėdėjusi ant raketos – tikrai, arba kaip ragana ant šluotos.

Beatos virtuve - karoliai Laura ir Ieva

Viskas turbo greiču! Ne tik veiksmo daug, bet ir emocijų labai daug, aišku, dažniausiai tik geros. Bet po mėnesio maratono (ką čia slėpti, ruošiu Kalėdinį siurprizą ir dovaną sau ir jums, tada savaitė Italijoje, tada dar trumpai į Paryžių, tada į Angliją, tada grįžus į laidų filmavimus…) nenuosatbu, kad Kylie jau nebeliko vietos…

 

O šaip tai, noriu pasidžiaugti, kad atidarėme židinio kūrenimo sezoną. Štai todėl metų laikai ir gražu – anoks čia būtų įdomumas, jei oras būtų kaip Pietų Kalifornijoje, kur visada vasara….

Beatos virtuve - karoliai zidinys

Karoliai yra karoliai, taigi, prašau!

Koks gražus mano naujasis kalendorius – tinkamai jį apžiūrėti ir pasidžiaugti, beigi pasikabinti ir jau pradėti klijuoti lipdukus galėjau tik praėjusią savaitę.

Beatos virtuve - karoliai naujas seimos kalendorius

Kepurė ir šalikas: Gavau va štai tokius, iš Siuvyklėlės.

Beatos virtuve - karoliai siuvyklele

Žagarėliai.  Filmavome mažuosius šefus! Dar vis negaliu atsigauti nuo jų šaunumo ir patiekalų skanumo, – ča maža užuomina į tai, kas jūsų laukia, o laukia tikrai žagarėliai ir dar daug visko.

Beatos virtuve - karoliai mazieji sefai

Beatos virtuve - karoliai zagareliai mazieji sefai

Kaip gera šeimininkauti ir valgyti namie su vaikais! Izabelė dabar pasidarė kokteilių meistrė ir tik duok jai pamiksuoti ką nors.

Beatos virtuve - karoliai Izabele

Jurgis sesės kokteilius mielai naudoja, bet lygai taip pat mielai ir valgo salotas (žinokite, po kelionių namų maistas yra pats skaniausias ir geriausias).

Beatos virtuve - karoliai Jurgis

Be to, džiaugiuosi aptikus gerą naują parduotuvę su šviežiomis salotomis ir daržovėmis Užupyje. Jos vardas „Artišokas“. (artišiokas)

Beatos virtuve - karoliai artisokas

Beatos virtuve - karoliai artisokas

Dar viena parduotuvė, kuri man labai patinka ir iš jos nusipirkčau VISKĄ, yra „Simple Homes“ prekybos centre „Europa“. Jei nebuvote, tai bent jau aš ten tikrai dairyčausi visokiausių dovanų. 

Beatos virtuve - karoliai simple home

Beatos virtuve - karoliai simple home

Beatos virtuve - karoliai simple home

Helovynas – va kokių pirštelių man pasiūlė kavinė Swedbanke, kur su sese einu kavos išgerti (mat ji ten dirba). 

Beatos virtuve - karoliai helovynas swedbank

O „Jurgis ir Drakonas“ pasiūlė skaniausią pizzą su moliūgu ir gorgonzola. Dar vis jaučiu jos skonį, eisiu gal savaitgalio link vėl pasilepinti. 

Beatos virtuve - pizza Jurgis ir Drakonas moliugu

Ieva, kuri yra mano virtuvės fėja ir kūrėja, išvedė vaikus po miestą pasivaikščioti, buvo Pinigų muziejuje ir Bernardinų parke.

Beatos virtuve - karoliai Ieva Jurgis Izabele

Lapkričio pirmą, aišku, buvome Kėdainiuose…

Tokie, vat, karoliai…

 

Print Friendly, PDF & Email
Komentarai
  1. Ingrida M. parašė:

    Laukiam Kalėdinio siurprizo ar tai nauja knyga? Manau, kad taip ir aš jau žinau, ko prašysiu senelio, kas tai be būtų…. Labai gražūs karoliai.

  2. Inga parašė:

    Kokia dar staigmena (be jau žinomų pirkinių krepšių)? 🙂

Palikite komentarąMūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.