8241
Beatos virtuvė

Fat cat slim

(3)

Vakar užsukau pas  Juditą, draugė fotografė geroji mano. Ir ji apdairiai gyvena virš veterinarų (ir pati turi gražuolę šuniukę, vakar ją konsultavo šunų psichologė), tai laukdama, kol nusileis kas nors mane įleisti, prisižiūriu įvairiausių gyvūnams skirtų dalykų: būtų ir nebūtų. Pilna čia tokių parduotuvių, nes šalyje be galo mylimi keturkojai, ir jei kiekvienas rajonas turi savo pubą, vyno ir kito alkoholio parduotuvę, delikastesų ir skanumynų kavinę – parduotuvę, kokias dvi tris vaistines, tai būtinai yra ir šunų parduotuvė: veterinaro kabinetas plius parduotuvė. Ir štai sau vitrinoje toks mandrumas, kuris vadinasi shape up your cat. Spėju, kad reikalo esmė tokia, į rutuliuką įdedi katei maisto, ir tada ji su tuo rutuliuku bėgioja, daro prisitraukimus, atsispaudimus ir šuoliukus, viena kalorija –in,  viena kalorija—- out.

Tikrai ne tik žmonėms tie papildomi gelbėjimosi ratai yra problema, bet ir augintiniams, pavyzdžiui, mano kaimynė Marija yra liekna vidutinio amžiaus moteris, ko nepasakyčiau apie jos šunį Lady vardu… Šunėkė yra linksma ir meili, ir visada puola pasisveikinti, bet tokia gerokai apvalesnė, net ir Marija pripažįsta, kad Lady reikia mažiau valgyti ir daugiau sportuoti… Nežinau, ar šunims yra toks įtaisas, kai reikia bėgioti norint gauti kasnį, bet manau, kad kažkas tikrai yra. O jei taip mums, žmonėms, toki agregatą sukonstruoti?? Arba gal tiesiog net nereikia agregato. Pagamina žmona, pavyzdžiui, čenakų padėklą, užsimauna sportbačius ir greit su tuo padėklu į stadioną… Iš paskos vejasi su sportine apranga šeimynykščiai, kol neapibėgti trys ratai – nei vieni, nei kiti maisto negauna… Kokių čia dar sportiškų pramogų galima būtų susigalvoti? Gal galima būtų bėgioti tame pačiame stadione prisirišus kibirą bulvių po kaklu ir bėgant jas skusti??? Pavyzdžiui, paskui iš jų galima bulvinių blynų, bulvinių pyragėlių pasigaminti. Ar dar yra kokių pasiūlymų???

Iš tiesų supratau, kad Lietuvoje jau pasnigo, ir puiku,  o vakar apie sriubas paklausus facebooke, supratau, kad kaip ten bebūtų, aiški sriubų lyderė yra burokėlių sriuba, o paskui jau visos kitos. Austėja ta proga pasinaudojus mano patarimu išsitraukė savo seną gerą prijuostę (kai ėmiesi žygdarbių virtuvėje – prijuostė būtina) ir išvirė burokėlių sriubos, tiesa, be svogūnų ir salierų. Prasideda savaitgalis, aš jau neprisėsiu prie kompiuterio įrašams. Pasižiūrime, ką blogas rašė prieš metus: 2009 beveik tuo pačiu metu – fantastiška pupelių ir chorizo sriuba, o iš 2008-ųjų spalio archyvo traukiu rizotą su kvapiuoju moliūgu. Desertui — dažniausiai pasitaikantis ir visuomet pamaloninantis apple crumble. Kitą savaitę bloge pasirodys Patarėja Lapė ir pasisakys apie bado maistą, o aš taip pat ruošiu šiokių tokių naujienų. Gero savaitgalio, ir nepamirškite prieš sėsdami prie stalo padaryti 50 atsilenkimų… ha ha ha ha.

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (3)
Komentarai
 1. ach! parašė:

  Oi skaitau ir dziugauju nuo tavo literaturos, na velniskai smagiai rasai, turi Dievo dovana ne tik receptams:) Labai tave matyciau kokia skiltininke, pvz., Financial times, House & Home priede ar pan. Aisku, jei butu toks lietuviskas variantas, bet siaip visiskas geris sitas blogas!!!!

  Violeta B.

  • Beata Nicholson parašė:

   VIoleta, taigi ačiū už komplimentus, nuoširdžiai galiu pasakyt, kad nemanau, kad esu talentinga rašytoja, kiekvienas taip gali :))) bet smagu kad Tau patinka 🙂

 2. Urne parašė:

  Na, aptarineti finansiniu reikaliuku tai gal jau ne, ne tas Beatos prototipas, bet va tas paprastumas ir jumoras …labai kerinantis. Taip ir traukia skaityti!

  Gero ir smaguas savaitgalio!

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.