Spausdinti

Toks kokteilis labiausiai tinka kelio į sveiką mitybą pradžioje – jis gardus ir labai naudingas. Blenderis itin smulkiai sumala žalėsius, todėl maistingąsias medžiagas mūsų organizmas įsisavina geriau. Žalėsiuose galybė organizmui reikalingų medžiagų: enzimų, chlorofilo, vitaminų, mineralų. Nepamirškite! Kokteilį reikia gerti mažais gurkšneliais – virškinimas prasideda burnoje.

Žalias energinis kokteilis

0
komentarai
8
Porcijos
2 asm.

Reikės:

2 obuolių
2-3 nektarinų
1-2 bananų
laimo/citrinos skiltelės
imbiero šaknies skiltelės
špinatų ir petražolių ryšulėlio
Kaip gaminti?
Reklama
38285

Gaminimas

1

Obuolius, nektarinus ir bananus supjaustykite mažesnėmis dalimis. Nulupkite laimą ar citriną, perpjaukite į keturias dalis (ar naudoti visą ketvirtį ar jį dalinti dar perpus, nuspręskite pagal savo skonį). Nulupkite gabalėlį imbiero. Visus šiuos ingredientus, špinatus ir petražoles sudėkite į maisto smulkintuvą ar kokteilinę, įpikite vandens, kad viską apsemtų ir plakite, kol gausite vientisos konsistencijos gėrimą. Ragaukite ir gardžiuokitės!

Ingredientai
Alternatyva

Jei nektarinų nemėgstate arba neturite, vietoj jų pasirinktinai galite naudoti vieną iš šių ingredientų: 4-5 džiovintus abrikosus, pusę skiltelės ananaso arba visą kriaušę.

Beata
Beata Nicholson
Čia rasite šimtus receptų, kuriuos rašiau iš savo virtuvės, bus ir tokių, kurie pasirodė žurnale, mano TV laidose ar socialiniuose tinkluose. Čia mano online namai – sveiki atvykę!
Daugiau autorės receptų
Reklama
41003
Komentarai
  1. Pasidarius toki kokteili ryte, ar galima ji isgerti perpiet? Nes darbe nera salygu susiplakti 🙂

  2. Šių kokteilių dėka mums ligos tapo ne baisios, kai visi aplink serga, mūsų šeima – ne. Nesam nei vegetarai, nei žaliavalgiai, užtenka pusryčius pakeisti į šiuos kokteilius. O jų būna tikrai labai skanių.

  3. As tokius kokteilius darau is vakaro ir indelyje per nakti uzsaldau saldiklyje. Kita diena nesuosi i darba ir kol ateina pietus kokteilis atitirpsta ir buna puiki atgaiva.

  4. Tokie kokteiliai ne tik, kad labai skanūs, bet ir sveiki. O trintuvai blenderiai tikrai be problemų susmulkina visus įdėtus žalėsius. O, kad tokius kokteilius reikia gerti mažais gurkšneliais nežinojau, visada išgerdavau įprastai.

Rašyti komentarą