8241
Beatos virtuvė

Vištienos ir daržovių šašlykas su kepsnių padažo glazūra

(0)

Vištienos šašlykas tiems, kurie nori kurti grilių čia ir dabar. Tereikia sumauti viską ant iešmelių, o baigiant kepti užtepti kepsnių padažo glazūrą.

Reikės:
  • 600 g vištų šlaunelių mėsos
  • „Santa Maria“ amerikietiško kepsnių padažo „Original“
  • cukinijos
  • mažų paprikėlių

Smagu, kad vis dažniau ant grilio kepame paukštieną. Galima prisigalvoti įvairiausių receptų su šia greitai iškepama mėsa.

Tinka bandyti įvairius marinatus, o baigiant kepti vištienos šašlyką patepti amerikietišku kepsnių padažu „Santa Maria“ – šašlykas iškart pasidengs malonia karamelizuota glazūra.

Gaminame:

  1. Šlaunelių mėsą ir daržoves supjaustome nemenkais gabalais. Šiek tiek viską pasūdome. Beje, galima cukiniją daržovių skustuku supjaustyti ilgomis juostomis ir ant iešmukų mauti į armonikėlę suvyniotus kaspinus.
  2. Mėsą ir daržoves pakaitomis suveriame ant iešmelių – vištiena, cukinija, gabalas paprikos ir vėl vištiena. Jei naudojate medinius iešmelius, prieš kepdami gerai išmirkykite juos vandenyje.
  3. Kepame ant įkaitintų žarijų. Kai mėsa bus beveik iškepusi, dosniai patepame ją „Santa Maria“ amerikietišku kepsnių padažu „Original“. Grąžiname iešmelius virš žarijų dar kelioms minutėms. Padažas turi gražiai karamelizuotis, bet akylai stebėkite, kad nesudegtų. Vis vartydami iešmus kepkite dar apie 5–7 minutes, kol mėsa pasidengs blizgia glazūra.

Beje, šių „Santa Maria“ kepsnių padažų nepainiokite su kečupu. Tai sodraus skonio amerikietiški pagardai, kepsniams suteikiantys dūmo aromato.

 

Vištienos šašlykas su BBQ glazūra

Joanos Burn nuotr.

 

Jie gali būti skanaujami tiek su jau iškeptais kepsniais, tiek naudojami kepamai mėsai ar žuviai glazūruoti. Baigiant kepti kepsnius aptepus šiuo padažu susidaro graži skani plutelė.

Print Friendly, PDF & Email

ĮVERTINKITE
1 riestainis2 riestainiai3 riestainiai4 riestainiai5 riestainiai (8 balsai, vidurkis: 4,50 iš 5)
Loading...

Palikite komentarą

26097
https://www.beatosvirtuve.lt/wp-content/uploads/2016/02/Beatos-Virtuve-Banner-Misiniai-300x250-3B-NEW.gif
26103
https://www.beatosvirtuve.lt/wp-content/uploads/2016/02/banner-300x250.gif
26104


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.