Spausdinti

 

Dar viena variacija sveikuoliškų rutuliukų – kvadratėlių tematika. Jie tai tikriausi super maisto atstovai – migdolai, ispaninis šalavijas, peruvinės pipirinės šaknies (maca) milteliai, linų sėmenys, kokosų aliejus ir aukštos kokybės datulės (iš Irano, Tuniso…) bei 99% kakavos milteliai. Taigi, atsikandate gabalėlį sveikatos ir padedate savo organizmui. Skonio atžvilgiu tai jie niekuo nenusileidžia tikram triufeliui ar šokoladainiui su riešutais. Dargi pripildyti puikiais augaliniais baltymais, kurių kartais suvartojame per mažai. O kur dar antioksidantai iš aukštos kokybės kakavos miltelių – jų kakava turi daugiau nei uogos!!!

Taigi, dedamės į pietų dėžutes, pikniko krepšius ar ant savaitgalinio stalo ir būname sveikos, bei sveiki. Šie rutuliukai tikrai tirpsta burnoje ir užtrunkate tik kelias minutes, kol juos pagaminate.

Sveikuoliški rutuliukai bet kokiems gyvenimo atvejams

0
komentarai
25
Reklama
41010

Reikės:

1 puodelio minkštų datulių (apie 250 ml)
150 g migdolų ar lazdyno riešutų
2 šaukštų chia sėklų (ispaninio šalavijų)
2 šaukštų linų sėmenų
1 šaukšto kokosų aliejaus
1 šaukšto maca miltelių
1 šaukšto 99 % kakavos miltelių „Beatos Virtuvė
žiupsnio druskos
Kaip gaminti?
Reklama
38285
Reklama
41010

Gaminimas

1

Į maisto kombainą keliauja riešutai, linų sėmenys, ispaninio šalavijo (chia) sėklos. Įjungiame kombainą ir tegul mala kokią vieną minutę ir viskas susimala iki rupių miltų konsistencijos. O tada jau sudedame likusius ingredientus. Žinoma, jei datulės su kauliukais, tai juos išiimame. Ir viskas.

2

Belieka tik padaryti rutuliukus ir komandiruoti juos į šaldytuvą, kad sukietėtų. Nors pirmiausia tai atsikandame ir pasimėgaujame jais. Iš nurodyto kiekio išeis 15 – 20 rutuliukų, priklausomai nuo jų dydžio.

Ingredientai
Beata
Beata Nicholson
Čia rasite šimtus receptų, kuriuos rašiau iš savo virtuvės, bus ir tokių, kurie pasirodė žurnale, mano TV laidose ar socialiniuose tinkluose. Čia mano online namai – sveiki atvykę!
Daugiau autorės receptų
Reklama
41003
Komentarai
  1. Siandien pirkau tuos Maca miltelius Vilniuje parduotuveje Aliejus (VCUPe) – atrodo tikras stebuklas kai paskaitai! 🙂 Rutuliukai dar nesustengo bet mase gardi 🙂

  2. Kuo puikiausi rutuliukai! Esu panašius dariusi ne kartą, šiuos taip pat įtrauksiu į daromų sąrašą, ačiū, Beata!

  3. O chia sėklas sausas dėti? Neužkiš, kai išbrinks srandyje, nes skysčių į rutuliuus nepilat? Prisiskaičiau apie pavojus nebrinkintų chia 🙂

  4. Pavaisinkit tokiais rutuliukais merginas norincias susilaukti vaiku 🙂 Girdejau, kad maca labai suzadina vaisinguma moterims:-)

  5. Gaminau jau ne karta 🙂 Kazkas nerealaus!!! Tik plius dar pacius rutuliukus pavolioju i kokoso drozles, sezamo seklas, arba aguonas 🙂

Rašyti komentarą