Spausdinti

Tai tipiškas itališkas „contorno“, arba garnyras prie ėrienos šventinio kepsnio, nors tikrai gali būti ir pagrindinis patiekalas su žaliomis salotomis. Traški plutelė su sūriu ir gaiviu kaparėlių rūgštumu tikrai suteiks sotumo ir jaukumo jausmą.

 

 

Su pankoliais keptos bulvės

0
komentarai
0
Porcijos
2 asm.

Reikės:

500 g bulvių
500 g pankolio
30 g džiūvesėlių
30 g tarkuoto kietojo sūrio
20 g kaparėlių
1 šaukštelio pankolio sėklų
alyvuogių aliejaus
žiupsnio čili skiedrelių
druskos, pipirų
pankolio šakelių papuošimui
Kaip gaminti?
Reklama
38285

Gaminimas

1

Bulves nuskutame, supjaustome į keturias dalis. Apverdame sūriame vandenyje 20 minučių. Pankolius taip pat perpjauname per pusę ir padaliname į 8 dalis ir taip pat apverdame sūriame vandenyje 10 minučių. Suverčiame apvirtas bulves ir pankolius į keramikinį ar stiklinį kepimo indą, apšlakstome alyvuogių aliejumi bei žiupsniu druskos ir atsargiai pamaišome.

2

Dubenėlyje sumaišome džiūvesėlius, tarkuotą sūrį, pankolio sėklas, kaparėlius, čili skiredreles su šlakeliu alyvuogių aliejaus. Sumaišome rankomis, kad būtų kaip trupiniai.

3

Suberiame trupinius ant bulvių ir pankolių, šauname į įkaitintą orkaitę iki 200C ir kepame 25 minutes. Papuošiame pankolio šakelėmis ir patiekiame iškart.

Reklama
41011
Ingredientai
Beata
Beata Nicholson
Čia rasite šimtus receptų, kuriuos rašiau iš savo virtuvės, bus ir tokių, kurie pasirodė žurnale, mano TV laidose ar socialiniuose tinkluose. Čia mano online namai – sveiki atvykę!
Daugiau autorės receptų
Reklama
41003

Rašyti komentarą