Spausdinti

Sprandinė – labai gera mėsa. Joje užtektinai riebaliuko, tad iškepusi bus minkšta ir sultinga. Šis receptas labai paprastas, nes nereikia nei rišti, nei pančioti. Sprandinę pagardiname sodraus skonio svarainiais ir saldžiais džiovintais abrikosais, susukame į foliją ir smagiai iškepame. Svarainiai yra pasakiškas dalykas, bet jei jų neturite, dėkite džiovintų obuolių.

Sprandinės vyniotinis su svarainiais ir abrikosais

3
komentarai
0

Reikės:

2 kg kiaulienos sprandinės
6 svarainių
didelės saujos džiovintų abrikosų
0,5 šaukštelio maltos rūkytos paprikos
0,5 šaukštelio maltos kalendros
2 gerų žiupsnių druskos
Kaip gaminti?
Reklama
38285

Gaminimas

1

Orkaitę įkaitiname iki 180 °C.

2

Kiaulienos nugarinę šone (maždaug per trečdalį storio) pjauname išilgai, įpjauname ne iki galo, paliekame 1–1,5 cm storio „sienelę“. Dabar išpjova turėtų būti panaši į atverstą knygą, kurios dešinė pusė maždaug dvigubai plonesnė nei kairė. Toliau kairiąją dalį pjaunant išilgai reikia padalyti į dvi vienodo storio dalis. Tik neperpjauname iki galo, paliekame 1–1,5 cm storio „sienelę“, kad mėsos išklotinę galėtume „atversti“ it trijų dalių lankstinuką.

3

Mėsos išklotinę apibarstome prieskoniais, pasūdome.

Reklama
41011
4

Smulkiai supjaustome abrikosus, sutarkuojame svarainius ir sudedame ant mėsos.

5

Sprandinę suvyniojame ir susukame į foliją.

6

Mėsos vyniotinį dedame į skardą ir šauname į orkaitę kepti apie 2 valandas. Tada nuimame foliją, mėsą grąžiname į orkaitę dar pakepti apie 20 minučių, kad apskrustų.

Ingredientai
Beata
Beata Nicholson
Čia rasite šimtus receptų, kuriuos rašiau iš savo virtuvės, bus ir tokių, kurie pasirodė žurnale, mano TV laidose ar socialiniuose tinkluose. Čia mano online namai – sveiki atvykę!
Daugiau autorės receptų
Reklama
41003

Rašyti komentarą