Spausdinti

Kodėl skaniausi? O todėl, kad jų sudėtyje vien tik jūsų mėgstama žuvis. Žinoma, išskyrus plonytį traškų džiūvėsėlių sluoksnį, kuris toks lengvutis ir gardus tampa net ir neverdamas aliejuje. Pakanka purškiamojo ypač tyro alyvuogių aliejaus LA ESPANOLA, kuris nepriekaištingai tolygiai padengia žuvies gabalėlius, tad kepdami orkaitėje jie tobulai apskrunda ir tampa ypač traškūs, neprisigėrę riebalų ir taip mėgstami vaikų bei paauglių. Aukščiausios rūšies alyvuogių aliejus LA ESPANOLA išgaunamas tiesiogiai iš alyvuogių ir tik mechaninėmis priemonėmis.

 

Skaniausi naminiai žuvų piršteliai

0
komentarai
0
Reklama
41010
Porcijos
4 asm.

Reikės:

LA ESPANOLA purškiamojo ypač tyro alyvuogių aliejaus
600 g menkės ar kitos mėgstamos žuvies filė (gali būti šaldyta ir atitirpinta)
100 g džiūvėsėlių
30 g smulkiai tarkuoto kietojo sūrio
druskos
juodųjų pipirų
1 kiaušinio
1 šaukšto majonezo
2 šaukštų miltų
Kaip gaminti?
Reklama
38285
Reklama
41010

Gaminimas

1

Įkaitiname orkaitę iki 180 °C. Skardoje lygiu sluoksniu paskleidžiame džiūvėsėlius ir pakepame apie 4 minutes, kol taps auksinės spalvos. Beriame į dubenį, o atvėsusius pagardiname druska, juodaisiais pipirais ir tarkuotu kietuoju sūriu.

2

Žuvies gabalėlius nusausiname popieriniu rankšluosčiu. Supjaustome norimo dydžio juostelėmis. Kitame dubenyje kiaušinį sumaišome su majonezu, miltais, žiupsniu druskos ir trupučiu juodųjų pipirų. Į gautą masę sudedame žuvies gabalėlius ir švelniai apvoliojame, kad visi tolygiai pasidengtų. Tada po vieną gabalėlį siunčiame į džiūvėsėlių dubenį ir vėl pavoliojame, paspaudžiame ranka, kad trupiniai gerai priliptų.

3

Padidiname orkaitės kaitrą iki 200 °C, nustatome režimą su vėjeliu. Purškiamuoju LA ESPANOLA alyvuogių aliejumi tolygiai išpurškiame kiekvieną gabalėlį, orkaitės groteles ir ant jų dėliojame paruoštus kepti žuvų pirštelius. Siunčiame į orkaitę kepti 10–12 minučių.

Reklama
41011
Ingredientai
Patarimas

LA ESPANOLA purškiamąjį ypač tyrą alyvuogių aliejų patogu naudoti ten, kur nesinori jausti per daug aliejaus, pvz., kepant lietinius, pakanka papurkšti keptuvę. Taip pat šis aliejus tinka, jei norite, kad kepsnys ar daržovės gražiai apskrustų, bet nepaskęstų riebaluose.

Beata
Beata Nicholson
Čia rasite šimtus receptų, kuriuos rašiau iš savo virtuvės, bus ir tokių, kurie pasirodė žurnale, mano TV laidose ar socialiniuose tinkluose. Čia mano online namai – sveiki atvykę!
Daugiau autorės receptų
Reklama
41003

Rašyti komentarą