Spausdinti

Pasidalinsiu šiandien su jumis vienomis naujomis savo salotomis. Kartais labai gailiuos, kad tik kartą pasigaminu ir kitą kartą vėl puolu ką nors naujo daryt, nes dažnai salotas miksuoju iš to, ką tuo metu turiu.

Karšto rūkymo skumbrė yra mano viena delikatesinių žuvų. Ji puikiai tinka salotoms. Į šias dėjau viską, kas pasitaikė po ranka ir ant akių, bet labai pavyko: salotos lapeliai (iceberg’inė paprastoji), tada kiviai (labai geruliai yra) plius avokadas, plius pomidoras ir truputis keptos marinuotos paprikos, kurią labai mėgstu (Spilvos labai gera, geriausia tikrai). Ir dar jūros dumblių dėl grožio įmaišiau, o padažą sumaišiau iš saldaus čili padažo, citrinų sulčių ir lašelio kepintų sezamų aliejaus, dėl jo išryškėjo subtilus azijietiškas padažo skonis. Svajonė, ne salotos.

Salotos su skumbre iš serijos „Viskas suskaičiuota“

0
komentarai
6
Porcijos
2 asm.

Reikės:

120 g karšto rūkymo skumbrės
ketvirtis icebergo salotos
1/2 keptos marinuotos paprikos
1/2 avokado
1 kivio
1 juodo pomidoro
1 šaukšto džiovintų jūros dumblių
Padažui:
1 šaukštelio saldaus čili padažo
1 šaukšto citrinos sulčių
1 šaukštelio kepintų sezamų aliejaus
Kaip gaminti?
Reklama
38285

Gaminimas

1

Kaip gaminti tai jau paprasčiau nebūna: supjaustome salotas, pomidorą, papriką, kivį ir avokadą. Jei paprikos neturite ar nemėgstate, salotos puikiai pavyks ir be jos. 120 g žuvies – tai maždaug pusė skumbrės. Ją gabaliukais susmulkiname. Jei po ranka nėra skrudintų sezamų aliejaus, galite imti paprastą aliejų ir jame paskrudinti šaukštelį sezamo sėklų. Sumaišome dubenyje visus ingredientus, užmetame žuvies gabaliukus. Sumaišome padažo ingredientus, pašlakstome salotas. Valgome ir džiaugiamės gyvenimu. 

Ingredientai
Beata
Beata Nicholson
Čia rasite šimtus receptų, kuriuos rašiau iš savo virtuvės, bus ir tokių, kurie pasirodė žurnale, mano TV laidose ar socialiniuose tinkluose. Čia mano online namai – sveiki atvykę!
Daugiau autorės receptų
Reklama
41003
Komentarai
  1. Sveika Beata, labai skanu,noreciau..
    bet atrodo labai riebu: skumbre, avokadas ir dar aliejaus saukstelis :O

  2. Tikrai jaučiasi, kad dėta „viskas, kas pasitaikė po ranka ir ant akių“!:-D Labai jau eklektika – visokių skonių pilna puokštė, o tarpusavy nedera…

Rašyti komentarą