Spausdinti

Šis sumuštinis su rugine duona patiks ir mėgstantiesiems sočiai pavalgyti, ir vegetarams. Sviestą ir majonezą drąsiai keičiame pupelių paštetu ir minkštu, glotniu avokadu, o rūkytas sūris suteikia sūrumo ir pikantiškumo.

Porcijos
2 asm.

Reikės:

4 riekių duonos
1 avokado
2 pomidorų
1 skardinės (400 g) konservuotų baltųjų pupelių
6 rūkyto varškės sūrio riekelių
saujelės baziliko lapelių
pusės šaukštelio saldžiosios paprikos miltelių
Kaip gaminti?
Reklama
38285

Gaminimas

1

Imamės pupelių pašteto: į dubenį berkite nukoštas pupeles, pusę šaukštelio saldžiosios paprikos miltelių ir sutrinkite šakute arba virtuviniu kombainu.

2

Pomidorus supjaustykite riekelėmis, išimkite sėklytes ir supjaustykite mažais kvadračiukais. Avokadą perpjaukite pusiau, išimkite kauliuką, išskobkite minkštimą ir supjaustykite riekelėmis.

3

Ant duonos riekės tepkite pupelių paštetą, klokite avokado riekeles, sutupdykite pomidorų gabaliukus, tada kelias sūrio riekes ir papuoškite baziliko lapeliais.

Reklama
41011
Ingredientai
Beata
Beata Nicholson
Čia rasite šimtus receptų, kuriuos rašiau iš savo virtuvės, bus ir tokių, kurie pasirodė žurnale, mano TV laidose ar socialiniuose tinkluose. Čia mano online namai – sveiki atvykę!
Daugiau autorės receptų
Reklama
41003
Komentarai
  1. Mieloji Beata, dėkui už idėją ir turiu klausimuką: gal žinai avokado sunokinimo paslaptį? O tai parduotuvėse ten, kur parašyta „avokadai”, tik žalių akmenų priversta 🙁

  2. Labas, Beata, ačiū už nuostabius receptus – būtų labai naudinga prie receptų matyti kelioms porcijoms paskaičiuoti produktų kiekiai, nes dabar gaminant pasibandymui 1-2 porcijas nelabai aišku kiek ko naudoti. Įkvėpimo kulinarinėje kūryboje! 🙂

Rašyti komentarą