8241
Beatos virtuvė

Obuoliniai monstrai Helovynui

(0)
Gaminimo laikas: 45min.
Reikės:
  • 3 žalios spalvos obuolių
  • riešutų arba saulėgrąžų sviesto
  • saulėgrąžų sėklų
  • 2-3 braškių
  • Akytėms iš glajaus reikės:
  • 1 puodelio cukraus pudros
  • šaukštelio kukurūzų krakmolo
  • šaukšto cukraus sirupo
  • 2 šaukštelių pieno (galima rinktis augalinį)
  • šokolado gabaliukų ar pabarstukų

Mano vaikai labai mėgsta Helovyną ir labiausiai prisimena, kaip tą šventę šventė Anglijoje, nes ten dalyvavo ištisas miestelis persirengėlių, ir žinoma, buvo įvairiausio „baisaus“ maisto. Aš čia tais dalykais neužsiimu, vaikai jau pakankamai dideli ir patys pasirūpina savo kostiumais ir programa, bet mano redaktorė Anna kartais mėgsta įvairių keistų dalykų pagaminti. Receptas iš interneto platybių su Annos pastabomis, ji sakė, viskas greita ir paprasta, ir vaikams tikrai patinka. Tai prašom, žodis Annai.

Jei nesat virtuvės fėja, bet reikia „kažką tokio“ pagaminti vaikų Helovynui – obuoliniai monstrai yra tai, ko jūs ieškote. Juos radau pinterest’e, ten pat buvo receptas. Taigi, pradėjau nuo glajaus akyčių. Joms reikia palikti laiko išdžiūti (apie parą). Jei tiek laiko neturite – improvizuokite, riešutų sviestu priklijuokite pirktines akytes (gal bus kokioje konditerinių dalykų parduotuvėje) arba naudokit didesnius pabarstukus-rutuliukus, ar šokolado gabaliukus. Jei laiko turite, imkitės glajaus. Cukraus pudrą ir kukurūzų krakmolą persijokite į dubenėlį ir sumaišykite. Ten pat dėkite cukraus sirupą (Aš ėmiau butelinį „Dansukker“) ir pieną. Viską labai gerai išmaišykite iki vientisos masės. Imkite konditerinį ar paprastą maišelį su mažyte skylute. Skardą išklokite kepimo popieriumi ar folija ir dėkite po lašelį glajaus. Į tą lašelį įspauskite šokolado gabalėlį (aš turėjau namuose pirktinius mažus apskritimus) ar tamsų šokoladinį burbuliuką-pabarstuką. Viskas. Paliekame kambario temperatūroje džiūti. Atrodo štai taip.

Imamės monstrų. Žalius obuolius nuplauname, nusausiname, pjauname į keturias dalis. Kiekvienoje dalyje peiliu išpjauname platesnę „burną“. Braškes supjaustome plonais griežinėliais. Imame riešutų ar saulėgrąžų sviestą, po lašelį dedam ten, kur lipdysime braškinį liežuvį ir ten, kur lipdysime akis. Viską prilipdome.

Dabar dėmesio – patarimas. Aš maniau, kad sviestas būtinas ir ten, kur lipdysiu „dantis“ iš saulėgrąžų. Bet iš tiesų, aštrios saulėgrąžų sėklytės puikiai laikosi įspaustos į obuolį be jokio sviesto. Taigi, norit greičiau ir „švariau“ – jokio sviesto į monstro burną nedėkite. Jei norite kuo šlykštesnio monstriuko – sviestą dėkite, bet rinkitės kuo sausesnį, nes braškė ir viskas tęžta. Voila! Obuoliniai monstrai atvyko! Sėkmingo Helovyno.

 

Print Friendly, PDF & Email

ĮVERTINKITE
1 riestainis2 riestainiai3 riestainiai4 riestainiai5 riestainiai (19 balsai, vidurkis: 3,63 iš 5)
Loading...

Palikite komentarą

26097
https://www.beatosvirtuve.lt/wp-content/uploads/2016/02/Beatos-Virtuve-Banner-Misiniai-300x250-3B-NEW.gif
26103
https://www.beatosvirtuve.lt/wp-content/uploads/2016/02/Beatos-Virtuve-Banner-Misiniai-300x250-3B-NEW.gif
26104


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.