Spausdinti

Koks gi ruduo be moliūgų sriubos? Jei jau atsibodo visi klasikiniai receptai, siūlome moliūgą suporuoti su naujais ingredientais: apelsinų sultimis bei žiupsneliu cinamono. Jie moliūgų sriubai suteiks malonaus saldumo ir netikėtumo. Ši sriuba išvirta su ekologišku „Maggi“ daržovių sultiniu, todėl yra kvapi ir sodraus skonio.

 

Moliūgų sriuba su lęšiais ir apelsinų sultimis

0
komentarai
0
Porcijos
8 asm.

Reikės:

800 g moliūgų
1 svogūno
3 česnako skiltelių
2 saliero stiebų
70 g raudonųjų lęšių
2 kubelių ekologiško „Maggi“ daržovių sultinio
1 apelsino sulčių
žiupsnio cinamono
druskos
100 ml grietinėlės
petražolių
alyvuogių aliejaus
Kaip gaminti?
Reklama
38285

Gaminimas

1

Erdviame puode įkaitiname šlakelį aliejaus ir apkepame supjaustytus saliero stiebus bei svogūną, kol šie suminkštės. Sudedame smulkintus česnakus ir kubeliais supjaustytą moliūgą, viską maišydami pakepame apie tris minutes.

2

Į puodą įtrupiname du kubelius ekologiško „Maggi“ daržovių sultinio, užpilame litru verdančio vandens, gerai išmaišome, suberiame lęšius ir uždengę dangtį leidžiame viskam už Verdame apie 15 minučių, kol moliūgai suminkštės, o lęšiai suvirs ir tiesiog pranyks sriuboje.

3

Į puodą įspaudžiame apelsino sultis, beriame žiupsnį cinamono ir supilame beveik visą grietinėlę. Viską sutriname elektriniu trintuvu. Paragaujame, ar netrūksta druskos, ir serviruojame pagardinę kapotomis petražolėmis ir papildomu šlakeliu grietinėlės.

Reklama
41011
Ingredientai
Beata
Beata Nicholson
Čia rasite šimtus receptų, kuriuos rašiau iš savo virtuvės, bus ir tokių, kurie pasirodė žurnale, mano TV laidose ar socialiniuose tinkluose. Čia mano online namai – sveiki atvykę!
Daugiau autorės receptų
Reklama
41003

Rašyti komentarą