8241
Beatos virtuvė

Meduolinio namelio šventė prasideda!

(0)
Reikės:
  • 1 kiaušinio baltymo
  • 150-200 g cukraus miltelių

Kokios Kalėdos be meduolinio namelio kepimo, statymo ir dekoravimo?! Lietuvoje tikrai gyvena šeimų, kurios yra ištobulinusios meduolinės tešlos receptūras, išsisaugojusios geriausius namelių brėžinius ir viską stato, gamina, kepa nuo pradžių iki galo! Itin žavimės tokiomis šeimomis, nes meduolinio namelio statybos reikalauja ne tik kantrybės, laiko, bet ir tam tikrų įgūdžių.

Vis dėlto pripažinkime, kad daugumai mamų ir tėčių meduolinio namelio kepimas yra neįveikiamas iššūkis, todėl su džiaugsmu išbandėme ir jums pristatome „Dr. Oetker“ šių metų naujieną – originalios formos jau paruoštus statyti meduolinius namelius!

„Dr. Oetker“ meduolinio namelio pakuotėje rasite 5 tvirtas jau iškeptas meduolines plokšteles bei dosnų dekoravimo rinkinį: guminukų, spalvotos šokoladinės dražė, cukrinių figūrėlių, šokoladinių diskelių su pabarstukais.

Jums patiems tereikės pasigaminti tvirtą glajų. Kiaušinio baltymą elektriniu plaktuvu išplakite iki baltų putų. Tada suberkite cukraus miltelius ir paplakite dar kelias minutes, kol masė pradės tirštėti ir blizgėti. Jei plaksite šluotele, tuomet cukraus miltelius berkite nedidelėmis dalimis, nuolat pamaišydami, o ne visus iš karto.

Svarbiausia, kad masė nebūtų per skysta – glajus turi būti tirštas ir patogus piešti, nenubėgantis. Ar glajaus tirštumas tinkamas, patikrinkite jo lašelį uždėję ant šalto paviršiaus – lašas turi išlaikyti formą ir pradėti džiūti. Jei atrodys, kad išėjo per skystas, įmaišykite dar miltelinio cukraus.

Supilkite paruoštą glajų į konditerinį ar kitą turimą tvirtą plastikinį maišelį ir nukirpkite nedidelį jo kamputį. Tokiu konditeriniu maišeliu galėsite suklijuoti meduolių namelį.

Namelio klijavimas – darbas rimtas, mažesniems vaikams tikrai prireiks tėvų pagalbos. Mes namelį statėme šitaip:

Stogą suklijavome su priekine namelio siena.

Galinę sieną priklijavome prie stogo.

Priklijavome antrą stogo dalį ir palaukėme kelias minutes, kol sustings.

Ant pagrindo pasiruošėme glajaus pamatus ir ant jų patupdėme meduolinį namelį.

Švelniai spustelėjome namelį ir papildomai pamatus sutvirtinome glajumi.

Likusiu glajumi dekoravome stogą ir sienas. Glajus taip pat puikiai tinka ir dekoracijoms tvirtinti.

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

ĮVERTINKITE
1 riestainis2 riestainiai3 riestainiai4 riestainiai5 riestainiai (4 balsai, vidurkis: 2,75 iš 5)
Loading...

Palikite komentarą

26097


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.