Spausdinti

Variacijų šio kokteilio tema gali būti įvairiausių, priklauso nuo jūsų šaldytuvo turinio, puikiai skaniai ir tik su pienu, bet man, asmeniškai, kefyras labiau patinka, labiau gaivina… Aš kartais randu pusiaukelę ir pilu pusę pieno, pusę kefyro.

Kefyro, bananų ir uogų kokteilis

0
komentarai
7
Porcijos
4 asm.

Reikės:

1 litro kefyro
2 didelių šaldytų bananų
200 gramų šaldytų uogų (galima ir šviežių, pvz., kai braškės pigesnės)
2 (arba daugiau) šaukštų cukraus (manasis gulėjo su vanilės lazdele, taigi yra beveik vanilinis)
Kaip gaminti?
Reklama
38285

Gaminimas

1

Viską sudedame į plaktuvą ir leidžiame mašinai atlikti savo darbą. tie bananai sušaldyti yra kaip malkos, taigi aparatui reikia padirbėti truputį, kad viską į košę sutrintų.

Ingredientai
Patarimas

Aš bananus supjaustau, kad jie ne viename dideliame gabale būtų ir nesulaužytų blenderio.

Alternatyva

Kartais, jei neturiu šaldytų uogų, pilu kokių nors saldžių sulčių stiklinę, bet va, šaldyti bananai visada lieka nekeičiamas komponentas.

 

Beata
Beata Nicholson
Čia rasite šimtus receptų, kuriuos rašiau iš savo virtuvės, bus ir tokių, kurie pasirodė žurnale, mano TV laidose ar socialiniuose tinkluose. Čia mano online namai – sveiki atvykę!
Daugiau autorės receptų
Reklama
41003
Komentarai
  1. „aparatui reikia padirbėti truputį, kad viską į košę sutrintų. Nesudeginkite jo iš karto, leiskite truputį pailsėti.”
    Standartiskai visiems tokiems irenginiams yra ir instrukcijose nurodyta, kad juos reikia ilsinti ir nepersistengti su jais dirbant, nu bet cia reikia but zioplam, jeigu net paciame recepte nepamatyti sio pasiulymo-perspejimo.

Rašyti komentarą