Spausdinti

Fantastiniai cukinijų vafliai, kuriuose sūrio ir daržovių yra daugiau nei miltų! Skamba gerai? Patikėkit, jie tikrai verti atsidurti jūsų pusryčių (o gal ir pietų ar vakarienės) lėkštėje.

 

Porcijos
4 asm.

Reikės:

100 g kietojo sūrio
70 g miltų
1 šaukštelio kepimo miltelių
2 kiaušinių
2 cukinijų
Pusės šaukštelio česnakinės druskos
Juodųjų pipirų
Grūdėtosios varškės, pomidorų patiekti
Kaip gaminti?
Reklama
38285

Gaminimas

1

Sutarkuojame cukinijas, jas pagardiname česnakine druska ir išmaišome. Nieko ilgai nelaukę perkeliame tarkius į sietelį ir nuspaudžiame nuo jų perteklinį vandenį. Į nusausintas cukinijas mušame kiaušinius ir išplakame. Beriame miltus su kepimo milteliais ir smulkiai tarkuotu kietuoju sūriu.  Viską išmaišome, kol susijungs į tirštą rupią tešlą. Ją galima pagardinti juodaisiais pipirais, jei mėgstate.

2

Įkaitiname vaflių keptuvę. Priklausomai nuo to, kokią naudojate – belgiškų vaflių ar „čirvinę”, jie gausis arba storesni ir drėgnesni, arba plonesni ir traškesni. Dedame po kupiną šaukštą tešlos (nepersistengiame, kad nepradėtų bėgti pro kraštus) ir kepame kantriai, kol išorė dailiai apskrus.

3

Skanaujame vaflius karštus arba jau atvėsusius. Aš mėgstu juos pagardinti grūdėta varške su pomidorias – kartu gaunasi tikras sotus patiekalas.

 

Reklama
41011
Ingredientai
Beata
Beata Nicholson
Čia rasite šimtus receptų, kuriuos rašiau iš savo virtuvės, bus ir tokių, kurie pasirodė žurnale, mano TV laidose ar socialiniuose tinkluose. Čia mano online namai – sveiki atvykę!
Daugiau autorės receptų
Reklama
41003
Komentarai
  1. Nuostabūs! Buvo neįtikėtino skanumo pusryčiai. Naudojau čederio sūrį ir valgiau su graikišku jogurtų. Puikiai tiko 🙂

Rašyti komentarą