Spausdinti

Aštrumą visada gi galima pareguliuoti pagal svečių stiprybę ar pomėgius. Tad jei norisi aštriau palikite pipiro sėklytes, jei norite švelniau – jas išimkite. Ir aišku čili pipiras pipirui nelygus. Vienas itin kandžiojasi, kiti yra visai švelnūs, tad čia jau patys nuspręskite, kiek užtaiso norėsite. O „Memel Blue“ šalia nuramins įsisiautėjusį pipirą. Kviečiame svečius ragauti.

 

Cikorijų laiveliai su kriaušėmis ir Memel Blue

0
komentarai
3
Porcijos
4 asm.

Reikės:

2 didesnių cikorijų
4 - 6 vidutinio dydžio kriaušių (geriau nelabai minkštos)
1 čili pipiro (su sėklytėmis ar be spręskite patys, beje, galite ir 2 pipirus dėti)
100 g „Memel blue” sūrio (nelydyto)
druskos
3 šaukštų citrinos sulčių
3 šaukštų medaus
šlakelio alyvuogių aliejus
Kaip gaminti?
Reklama
38285

Gaminimas

1

Išimame kriaušių  sėklas  ir supjaustome kriaušes smulkiais kvadratėliais. Pašlakstome pusės citrinos sultimis, kad kriaušės nepajuoduotų. Smulkiai supjaustome čili pipirą (be sėklyčių). Pipirą sumaišome su kriaušių gabaliukais. Įberiame žiupsnelį druskos ir išmaišome.

2

Cikorijas suplėšome atskirais lapeliais – taip, kad primintų laivelius. Į kiekvieną jų dedame kriaušių mišinio, ant viršaus prilaužome sūrio „Memel blue” gabaliukų.

3

Gaminame užpilą. Lygiomis dalimis sumaišome medų ir citrinos sultis. Tokiam kiekiui apytiksliai užtenka po 3 valgomus šaukštus. Įpilame šlakelį alyvuogių aliejaus, tačiau nedaug, nes užpilas turėtų būti sirupo konsistencijos. Gerai išmaišome. Paragaujame, gal reikės kiek daugiau medaus, o gal citrinos sulčių – užpilas turėtų būti salsvas.

Reklama
41011
4

Užpilu pašlakstome cikorijų laivelius su kriaušėmis.

Ingredientai
Beata
Beata Nicholson
Čia rasite šimtus receptų, kuriuos rašiau iš savo virtuvės, bus ir tokių, kurie pasirodė žurnale, mano TV laidose ar socialiniuose tinkluose. Čia mano online namai – sveiki atvykę!
Daugiau autorės receptų
Reklama
41003
Komentarai
  1. Gal galite parasyti, kas yra cikorijos, t.y. kaip angliskai? Atrodo, kaip salotu lapai. Man patiktu tokia surio ir kriausiu kombinacija, tik nezinau, ant ko ja reiktu det. Aciu uz recepta!

Rašyti komentarą