Spausdinti

Čia pratęsimas anksčiau buvusio kokteilio, čia vėlgi – šaldyti bananai puikiausiai veikia, tik dabar dedame ne kefyrą, o grūdėtą arba paprastą varškę ir tik šiek tiek kefyro, kad praskiestų viską, taip pat cukraus…

 

Porcijos
2 asm.

Reikės:

2 šaldytų bananų
200 g šaldytų arba šviežių uogų
1 pakelio liesos varškės
1 indelio grūdėtos varškės
50 ml kefyro
Kaip gaminti?
Reklama
38285

Gaminimas

1

Viską pilame į pragaro mašiną, bet tik šį kartą ne į kokteilinę, o į tą, kur virtuvės kombainas su peiliais. Tik viens, du, trys – ir šaldytas skanus varškės desertas (beveik kaip ledai) ant stalo…

Ingredientai
Beata
Beata Nicholson
Čia rasite šimtus receptų, kuriuos rašiau iš savo virtuvės, bus ir tokių, kurie pasirodė žurnale, mano TV laidose ar socialiniuose tinkluose. Čia mano online namai – sveiki atvykę!
Daugiau autorės receptų
Reklama
41003
Komentarai
  1. Skanumėlis! 🙂 Vaikystėje man mama darydavo varškės ledus… Tik į varškę dėdavo grietinės, cinamono, vanilinio cukraus…Viską išsukdavo… Oi, super prisiminimas 🙂 Taip ir matau save žiopsant į besidarbuojančią mamytę…Net cinamono kvapą pajutau :)))

  2. Koks kiekis šių ledų išeina? Jeigu noriu vaišinti maždaug 10 žmonių po 150g, kiek ko paskaičiuoti? Ir tas varškės indelis (indelis indeliui nelygu), kiek gramu varškės turi būti?

  3. O toki deserta pagaminta galima deti i saldikli ir pries vaisinima apie valanda pries perdeti i saldytuva kad suminkstetu?

Rašyti komentarą