8241
Beatos virtuvė

Raportuoja namų fėjos – ar Probiotic valikliai tikrai tokie puikūs???

(26)

Ar pamenat tą neseniai praūžusią mano ir lietuvių gamintojų ProBioSanus užvestą diskusiją apie tai, kokius buities darbus norėtumėt deleguoti savo vyrams? Oi kiek sulaukta tada įdomių, nuoširdžių atsiliepimų… Ko pasėkoje į septynių mano blogo skaitytojų namus iškeliavo  išgirtieji Probiotik valikliai su gerosiomis bakterijomis.

Ir ką gi – prabėgus šiek tiek daugiau nei 2 savaitėms beldžiamės į mūsų specialiųjų reporterių duris ir klausiam – na kaip, ar namai tapo švaresni, o buities darbai lengvesni?? Paskaitykite, gal ir jūs surasite kasdieninį gyvenimą palengvinantį sprendimą…

(Sudedu netaisytus/neredaguotus dalyvių atsiliepimus ir primenu, kad kiekviena jų bandė indų ploviklį, įvairių paviršių valiklį, vonios kambario valiklį, tualeto valiklį, kanalizacijos vamzdžių valiklį).

Naujovių mėgėja Viktorija rašo…

Dažniausiai susidaro įspūdis, kad ekologiškos valymo priemonės ne tokios efektyvios ir jų reikia daugiau naudoti. Šie valikliai tai paneigia. Valo geriau nei stiprios cheminės sudėties valikliai ir yra skalsūs.

Odė indų plovikliui. Puikus, malonaus kvapo. Labai tirštas, tad užteks mažo lašelio išplauti visai stirtai lėkščių. O mane nustebino tai, kad kad su tuo plovikliu lengviausiai nusiplovė puodų dugnai. Užteko tik palaikyti vandens vonelėje su plovikliu ir pajuodusios išorinės pusės sienelės gražiai nusišveitė. To nepadarydavo kiti net stipriausi valikliai, net pradėdavo skaudėti pirštus bešveičiant, o efektas būdavo minimalus. O čia, nešvarumai tarsi atsisluoksniavo.

Įvairių paviršių valiklis šauniai ir lengvai susidoroja su nešvarumais ir riebalais visoje virtuvėje, nuo spintelių viršaus iki plytelių. Užtenka papurkšti, palaukti, ir nuvalyti. O kas puikiausiai, kad citrusinių vaisių kvapas puikiai nuteikia ir sustiprina švaros jausmą.

Vonią valyti su vonios valikliu tikras malonumas. Visos kalkių ir muilo nuosėdos tirpsta valant kempinėle. Tikrai jokio vargo. Tik buvo esminis skirtumas pirmą kartą išplovus. Vėliau valant vonią užtrukdavau daug mažiau laiko. Nuosėdos tarsi neprikibdavo stipriai prie paviršiaus.

Apie wc valiklį taip pat tik gero galiu paminėti. Ploviau kaip įprastai – užpili valiklio prie pat vidinės sienelės, palauki, pašveiti ir viską nuplauni. Pastebėjau kad „nutirpo“ daugiau nuosėdų nei įprastai. Tas nudžiugino, o ir nustebino, nes maniau, kad jau mano wc tai beveik sterilus. Ir še tau kad nori, buvo užsislėpusių kalkių nuosedėlių, su kuriomis susidorojo gerosios bakterijos 🙂 Ačiū joms!!!!

Kamščių tirpiklis taip pat super. Virtuvės kriauklėj vanduo nuteka labai greitai, net toks šniokštimas pasigirsta, tai reiškia, kad vamzdžiuose neprikimba riebalų nuosėdų ar kitokių negerovių.

Su tradicinėmis valymo priemonėmis lyginant, šie valikliai pasižymi stipriu poveikiu sunaudojant mažą kiekį priemonės, taip pat visų valiklių malonus kvapas, ko negalėčiau pasakyti apie visokius cheminius. Dažnai būdavo taip, kad išvalius vonią, ją reikėdavo išvėdinti nuo stipraus chemijos kvapo.

Kiekvieną kartą valant tikrai sugaišti mažiau laiko ir įdedi mažiau pastangų. Tas labiausiai pasijautė vonios kambaryje.

Man labai patinka šie valikliai, nes jie yra efektyvūs, o ir tas žinojimas, kad aplinka tampa sveikesnė ne dėl to, kad viskas sterilu, o dėl to, kad gerųjų bakterijų dėka sukuriama palanki namų flora.

Norėčiau, kad būtų dar koks grindų ploviklis. Dabar plaudama grindis, i kibirą su vandeniu ir kitu valikliu, įpurškiu valiklio „įvairiems paviršiams“. Čia tam, kad ir ant grindų gerosios bakterijos atliktų savo darbą 😉

Greitu metu man prisireiks universalaus valiklio, nes jis tapo mano „dešiniąja ranka“ sukiojantis po namus 🙂 Ketinu pasibaigusius valikliams pakeisti naujais, bet tais pačiais. Ačiū Jums, už puikią dovaną, ir už namų švarą, kurią dabar daug lengviau palaikyti 🙂

Inga labai praktiškai ir objektyviai apžvelgia visas valymo naujienas…

žemiau pateikta mano nuomone apie naujuosius valiklius 🙂

– ar yra koks skirtumas lyginant su tradicinėmis valymo priemonėmis??

sunkoka tą skirtumą taip greitai pastebėti, gal reikėtų šiek tiek daugiau laiko, bet kai ką įžvelgti jau pavyko. Apsauginė vonios stiklinė sienelė po truputį valosi. Jos nepavyko įveikti net su cheminiais valikliais, kuriais valant net kosėdavau nuo „cheminio kvapo“. Manau, mano vonios sienelė dar per keletą kartų bus įveikta 🙂 Visi valikliai labai gaiviai kvepia, įėjus į vonią toks malonus natūralus aromatas pagauna.

– ar kiekvieną kartą lengvėjo valymas? (Gamintojai teigia, kad gerosios bakterijos palaipsniui atkelia visą purvą ir jis kaskart lengviau atsikelia/nusivalo).

Manau, kad palengvėjo viryklės valymas.

– kas jums patiko/nepatiko?

Indų ploviklis gan skystokas, norėtųsi truputį mažesnės kainos už buteliuką 🙂 Žinoma, vamzdžių valiklis neįveikė plaukų, kurie lieka po galvos plovimo. Aš, žinoma, to ir nesitikėjau, kad „gerietis valiklis“ galėtų ką nors nuėsti 🙂 tik „kurmis“ toj vietoj visagalis 🙂

– kokius produktus pirktumėte antrą kartą?

Turbūt indų ploviklį, vonios bei kitų paviršių valiklius ir WC valiklį.  Labiausiai džiugina ta nematoma pusė, tai, kad tai draugiški gamtai bei žmogui plovikliai bei valikliai..

Mane pačią dar domina, ar kurį iš tų valiklių galima būtų pilti į vandenį grindims plauti? 🙂

P. S. Gamintojas ProBioSanus atsako, kad jau yra sukurtas ir pardavinėjamas Probiotic grindų valiklis.

Kristina, kuriai visai patinka tradicinis darbų pasidalijimas buityje, rašo mums…

Jūsų išgirtieji valikliai manęs tikrai nenuvylė. Bėda tik ta, kad aš patinkančius daiktus visada taupau (nelemti Žiurkės gimimo metai). Pirmąjį teigiamą įspūdį padarė – kvapas. Žaliųjų citrinų ir greipfrutų derinys idealiai tinka tiek virtuvei, tiek vonios kambariui. Sunku lyginti kokybę su kitų gamintojų produktais, nežinant kainos, nes tai neretai turi įtakos pasirinkimui. Dažniausiai renkuosi vietinių gamintojų lietuvišką prekę ir mane džiugina, kad šie valikliai taip pat gaminami Lietuvoje.

Nebandžiau valyti įsisenėjusių užterštų vietų, nes virtuvė nauja ir dar gana švari:), bet indų ploviklis – nuostabus. Taupus, gerai nusiplaunantis ir pasikartosiu – nuostabiai kvepiantis. Ivairių paviršių valiklis – patogus naudoti, nes purškiamas ir turi ilgai išliekančias antibakterines savybes. Seniai tokio ieškojau.

Vonios kambario valiklis puikiai nuvalo kranus, plyteles, pašalina kalkes. Ilgai išliekantis efektas.

Tualeto valiklis valymo savybėmis gal ir neišsiskiria iš kitų produktų, bet kvapas, kvapas, mmmm…

Kanalizacijos vamzdžiu valiklis, deja, nepadarė jokio įspūdžio. Gal per trumpas laiko tarpas, kad galėčiau įvertinti privalumus.

Apskritai visus produktus rekomenduočiau įsigyti ir pabandyti. Beje, kur galima jų įsigyti?

P.S. Probiotic valiklius galima įsigyti Probiosanus e-parduotuvėje bei didžiuosiuose prekybos centruose.

Jauna mama Gintė rašo…

Naudojam. Tinka. Tik jie vis tik kasdieniniai, t.y. nebaisingam purvui pritaikyti. Kita vertus, jei nereikia dujokaukės valant, tai aš ir purškalioju praktiškai kasdien.

Labiausiai naudojamas vonios, antras pagal populiarumą – WC valiklis, o indų ploviklis „eina“ greičiausiai, nes tuo pačiu ir virtuvės kriauklė valoma puikiausiai.

Pelėsiai. Na, ne pats stipriausias pelėsių priešas, man taip pasirodė. Beeet… pripurškiau visai nakčiai universalaus purškalo į skalbyklės „miltelių stalčiuką“, nes jis vis pajuoduoja. Su užduotimi susitvarkė maždaug 80%. Tai, kaip sakoma, užsakaitau :DDDD

Nežinau, ar atsakiau, bet dar kartą noriu padėkoti už „švaros desantą“. Vos gavau siuntinį, puoliau zulinti visus namų kampus – turbūt pirmą kartą buvo pagavęs toks azartas. Pasiteisino. O stebuklai būna tik pasakoje „Nieko nedarai, viskas blizga“ ;))

O buities nesureikšminanti Asta, pasirodo, gyvena Osle, Norvegijoje, ji mums rašo…

labai ačiū už valiklius, susirašiau su mama, ji jau gavo, bet.. padėjo, kad kai grįšim galėtume pasiimti vežtis.. Sakiau jai imti ir bandyti 🙂 Bet taupo man. Tai atsiliepimus galėsiu parašyti tik birželio gale, nes į Lietuvą planuojam grįžti tik Joninėms. Labai labai ačiū, net neabejoju, kad valikliai nuostabūs 🙂

Žinote, nustebinot mane savo iškalba ir nuoseklumu. Ačiū jums labai! Beata

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (26)
Komentarai
 1. […] Žinote, aš susimąsčiau, kad labai netvarkingas vyras yra bėda… Nes reikia eiti ir viską rinkti iš paskos. Bet nežinau, ar super tvarkingas vyras, kuris paniškai saugo namų tvarką (žinau, pažįstų ir tokių) yra geriau??? Manau, kad šioks toks laisvumas netvarkos ir tvarkos atžvilgiu yra geriausias dalykas. Džiaugiuosi, kad vidury nakties pamačiusi trupinius nepuolu į isteriją ir nečiumpu siurblio. Mano nuomone, vidutiniškai tvarkingi žmonės viską surenka ir sudeda į indaplovę, bet va paviršių neblizgina, o va pedantiškai tvarkingi viską surikiuoja, išblizgina ir dar į savo atvaizdą blizgiam paviršiuje pasižiūri. Mano anyta ant šaldytuvo turi magnetuką: dull women have imaculate houses (kas lietuviškai reikštų – nuobodylos gyvena supertvarkoje…) Aš tai tikrai su tuo sutinku, bet lygiai taip pat mėgstu švara ir tvarka kvepiančius namus. Tai kaip čia dabar surast tą aukso vidury tarp švarių namų ir nuobodylos namų blizgintojos –  šiandien skaitykite  rubrikoje „Man patinka“. […]

 2. Žydrūnė parašė:

  Susigundžiau, reikės ir man išmėginti :). Tiesa, visai neseniai indų ploviklį „Fairy“ išmainiau į ekologišką „Frosch“, ir tikrai džiaugiuosi. Nors pradžioje buvau nusiteikusi, kad jo reikės, norint gerai išplauti indus, negailėti, bet ši teorija nepasiteisino. Ir labai švelnus, malonus rankoms, nors žinau, kad geriau plauti su guminėmis pirštinėmis, bet ne visada pavyksta 🙂

 3. Viktorija parašė:

  O yra probiotiniai skalbikliai drabuziams?

 4. rasa parašė:

  „Frosch“ duso valiklis yra pats geriausias,nemainyciau ji i nieka. reiks pabandyt ir indu plovikli.

 5. Siga parašė:

  O aš ilgą laiką naudoju sodą indams bei grindims plauti, šaldytuvui valyti, actas pasitarnauja valant kranus, šalinant kalkes, citrinos rūgštį virduliams nukalkinti. Na tualeto švarai palaikyti naudoju chemines priemones, šioje srityje neatradau kitų nekenksmingų priemonių 🙂

 6. kuzia parašė:

  o kokios kainu situ stebuklu itariu kandziojasi:)

 7. Ramune parašė:

  niekaip nesuprantu kam jus naudojate tuos „ekologiskus“ valiklius…mielos, mano nusipirkite Karcher firmos garu valymo aparatuka ir namus valysite be jokiu valymo priemoniu!!!!!! Rekomenduoju!!!!

 8. ausra parašė:

  o i Londona dar neuzvezet tu sito gerio?

 9. dovile parašė:

  Na zinot isbandziau ir as tuos valiklius ir indu plovikli, tikrai netikejau, kad jie taip gerai gali valyt…kazkaip man kas liink naturalumo atrodo tai ir nevalo gerai, bet pasirodo klydau……ir dabar kito indu ploviklio net nenoriu, nes kai geriu is isplauto puodelio tai vis galvoju, kad bent cia kenksmingu medziagu nera…..

 10. Tomas parašė:

  Aciu komentarus. Jie mums, kaip gamintojui, ipareigojantys 🙂 Del pelesiu trumpai galiu atsakyti, kad vonios ar ivairiu pavirsiu valiklis neturi zudanciu savybiu, nes isstumia nepageidaujamas mikrobines kulturas konkuravimo principu – reiskia reikia kazkiek laiko poveikiui pamatyti. Ten kur laikosi pelesis, rekomenduojama uzpurskus palaikyti bent 5 minutes pries nuvalant. Kelias dienas pavartoti dazniau, veliau mazinti vartojima iki normalaus.

  Del nuoteku- kadangi tai nera stiprus sarmas (produktai kaip nekaip – gyvi), tai susidariusiu kamsciu vamzdyne nepramusa. Taciau naudojant profilaktiskai pastoviai (bent karta per savaite), neleidzia tiems kamsciams susidaryti. Ypac, jei jie yra riebalu pagrindu. Gerosios bakterijos minta riebalais, ir apksritai neleidzia jiems nusesti ant vamzdyno sieneliu. Taip pat panaikina blogus kvapus, jei tokie sklinda is vamzdyno. Ir puikiai dera su biologiniais valymo irenginiais, jeigu gyvenate nuosavame name.

  Del grindu ploviklio jus isgirdom. Butinai pagaminsime tinkama pakuote greitu metu.

  Dar noriu pranesti, kad musu mokslininkai siuo metu testuoja kuno higienos linija su probiotikais. Laukite perversmo ir sioje srityje 🙂

  Tomas
  Probiosanus

  • Renata parašė:

   O aš pasakysiu tiek – pirmieji [produktai buvo nerealaus kvapo, na o kai atsirado maximoje tai vaje kaip nusivyliau. Ir ne uosle kalta, nes senojo laselis dar buvo. Pratestavome su keliomis nosimis, o vyras grizes paklause kas namie taip smirda? Ogi tas pats tik maximoje pirktas. TAD arba gamintojas kvapus taupyti pradejo, arba REKOMENDACIJA: uzklijuoti buteliuka apsaugine plevele, tada jokiu vietiniu mixu. Maximoje isigyta buteli ismeteme lauk. Labai gaila pinigeliu, bet jokios ekologijos ir biologijos ten nebuvo rasta, kvapas kaip pacio pigiausio WC valiklio, o cia visgi purskiamas ant visu pavirsiu. TAD jei preke originali, ar nepraradusi kokybes del gamintojo taupymo, kaip uz pirmuosius valiklius 11 balu is 10 isskyrus demiu ir kvapo valikli, sis NEPATEISINO LUKESCIU

 11. Kristina parašė:

  Aš dar labai indaplovei laukčiau kažko, nes naudojama kasdien, ten drėgmė, šilta – kaip tik reiktų apgyvendinti kokias tai bakterijas, būtų gerai, jūsiškes 🙂

 12. Dovilė parašė:

  Norėjau pasitikslinti, ar produktai tikrai lietuviški.

  Probiosanus internetiniame puslapyje pateiktuose dokumentuose parašyta:
  „Gamintojas: Footprint International Ltd (UK)“
  Tad kiek juose lietuviškumo?

 13. Jurga parašė:

  Man tai kažkokia mistika su tais probiotikais. Nežinau kas galėtų įtikinti. Jei jau tokie stiprūs tie valikliai, jog viską beveik nuvalo, tai kaip ten tie probiotikai išgyvena.
  o kas yra probiotikai?

  • Beata Nicholson parašė:

   geras klausimas, Tomas arba as nors iš ProBiosanus paaiškins, bet probiotinai yra gerosios bakterijos

   • Jurga parašė:

    Taip tai gerosios bakterijos, kurios padeda atstatyti žarnyro mikroflora. Ir tos gerosios bakterijos yra pakankamai lepios, kol patenka iki mūsų žarnyno, daug žūsta. Tai vat ir klausimas tada kaip išsilaiko tuose valikliuose probiotikai ir kaip jie nuvalius kažkokį tai paviršių mums padeda. Gal atstato žarnyno mikroflora 😀
    Gal per daug turiu prieštaringos informacijos, tuo atžvilgiu esu labai skeptiška.
    Labai norėčiau įtikinamos plačios informacijos apie tai, o netik pavadinime žodžio „probiotikai“

 14. Aleksandra parašė:

  Likau be ranku apsauginio sluoksnio nuo Ecover ploviklio, issivyste atopinis dermatitas. Turiu nuolat jas tepti hormonais ir drekinti, kitaip rankos suskeldi, skauda. Taip su tais naturaliais kartais atsitinka…

 15. […] jūs jau spėjote juos pagirti. Dėmesio, moterys, Probiosanus gamintojai netgi įsiklausė į jūsų išsakytus pageidavimus ir […]

 16. GIlėRugilė parašė:

  Na man tai tikrai palengvėjo dujinės viryklės valymas. Šie valikliai namuose tikras išsigelbėjimas, dėlioju tik pliusus.

 17. Neolife parašė:

  Labai daug teigiamų komentarų kas liečia ekologiškas švaros priemones. Pagaliau vartotojai suvokia tokių priemonių efektyvumą, naudą ir tai, kad jos iš tiesų, veikia žymiai naudingiau mūsų aplinką be didelių chemijos kiekių,nes tikrai kai kada nuo tų paprastų priemonių, išvalius namus, tenka net vėdinti, nes kvapas būna labai intensyvus. O čia kas naudoja ekologiškas priemones žino, kad jų ir ilgam užtenka, nes naudojamos yra labai mažais kiekiais, ir kvapas žymiai švelnesnis, ir šios priemonės yra draugiškos mums ir aplinkai.

 18. Lina parašė:

  Sveiki, dažniausiai naudoju Ekonomis valiklius, likau labai patenkinta rezultatais, todėl siūlyčiau pabandyti ;). Apie produktus pasiskaityti galima jų puslapyje http://www.ekonomis.lt, o pirkti būna prekybos centruose arba internetu. 🙂

 19. Ataga parašė:

  Sveiki, jau ne kartą išbadžiau Ekonomis produktus, likau labai patenkinta rezultatais, priemonės labai kokybiškos. Produktų aprašymai yra jų puslapyje http://www.ekonomis.lt, o juos pardavinėja beveik visi prekybos centrai.

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:
https://www.beatosvirtuve.lt/wp-content/uploads/2016/01/BV_kakava_banner.gif
26103
https://www.beatosvirtuve.lt/wp-content/uploads/2016/02/BV_kosmetika.gif
26104
Archyvas


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.