Kas sakė, kad į svečius reikia kviesti pietų ar vakarienės? Niekas nesakė. Tai aš su savo komanda nusprendžiau, kad šiemet „Kviečiu į svečius” renginys bus rytinis. Aš, žinokite, jau anksti ryte šiandien buvau „Žvaigždžių duetų” repeticijoje, tai dešimtą jau buvau ir padainavusi, ir galėjau pasveikinti visus, kurie susirinko į košių pop-up arba košių barą, kaip jums patogiau. Mano dvi Ievos visus vaišino, nes buvo paruošusios dvi superines košes – grikių azijietiškai, su brokoliais ir soja, ir keturių grūdų košė su granola, džiovintomis spanduolėmis, medučiu, cinamoniniu cukrumi ir kitais pagardais. Ir dar stiprios prieskonių arbatos.

_MG_1993

Visiškai naujas dalykas mano gyvenime šiemet yra dainavimas  „Žvaigždžių duetuose”, tai pagalvojau, kad šie žmonės dar yra nevaišinti ir tikrai geranoriški, ir gal norės „Kviečiu į svečius” vėliau ir savo bičiuliams ar kaimynams surengti. Todėl visus, kurie repetavo prieš duetų filmavimus – ir Katažiną, ir Šarūną Kirdeikį, ir Tadą Rimgailą su Samanta Tina, ir Radži, ir Vaidą Genytę su Jonu Kalėda, ir Simoną Nainę su Žygiu Stakėnu – pakviečiau pasivaišinti košėmis ir paaukoti  tiems, kuriems maisto labai trūksta.

2

 

4

_MG_2011

_MG_1935

„Maisto banko” vadovas Vaidotas Ilgius irgi truputį papasakojo, kad be žmonių paramos visas tas maistas, kuris dabar yra surenkamas iš prekybininkų ar gamintojų, greičiausiai būtų tiesiog išmestas. Ir kad žmonių aukojami pinigai padeda nutiesti tą kelią – kad maistas galėtų pasiekti tuos, kurie jo stokoja. Ar žinojote, kad kiekvienas euras virsta 15 porcijų maisto kenčiantiems skurdą? Čia dar sakau dėl to, kad negalvotumėt: „ai, ką čia mano tie keli eurai gali…” Jie gali daug ir yra labai labai reikalingi. Kol visos žvaigždės valgė košę, aukų dėžutė pasipildė 160 eurų – tiek ir atidaviau „Maisto bankui”.

_MG_1999

_MG_1884

Dar kol laukėme vaišių dalyvių, mes su Vaidotu pakalbėjome, kad užsienyje kalbama apie penktojo sezono atsiradimą. Aišku, ten gal daugiau sinoptikai kalba, bet aš manau, kad Lietuvoje penktas sezonas jau įleidęs šaknis. Tai – dosnumo sezonas. Nesvarbu, ar „Kviečiu į svečius” būna rudenį, ar žiemą, ar pavasarį – geradarių, norinčių pasidalinti ir padėti visada yra daug.

3

Noriu pasakyti ačiū visiems, kas jau spėjo šiemet surengti labdaringas vaišes ir padrąsinti tuos, kurie dar tik planuoja. Junkitės, kvieskite, vaišinkite, nesvarbu kiek surinksite pinigų, svarbu dalyvaukite. Su penktuoju sezonu – šiemet dosnumo sezonas sutapo su pavasario pradžia!

 

Rašyti komentarą