Ar jums būna, kad valgote ir dar kramtydami imate viduje burbuliuoti, kad ir vėl leidote sau per daug, ir vėl skanus maistas įveikė tą geležinę valią, kuri vis žada nuo pirmadienio maitintis saikingai, sveikai ir dar pradėti sportuoti? Tikrai žinau, kad būna. Nes būna visiems. Dabar, kai oras šaltesnis ir vakarais jau ne po pievas ir parkus skraidžiojame, o vis dažniau namuose sukamės, ir net vakarėliai iš sodų persikelia į virtuves, ypač sunku pasakyti „ne” papildomam kąsniui. Tai va, mielieji, tikrai galima valgyti taip, kad tas sąžinės kirminas išeis žiemos miego, o jūs jausitės lengvi ir laimingi. Tokiam – sveikam, vitaminingam ir tik savo skoniu nuodėmingam maistui bus skirta rytojaus mano laida.

Beatos virtuve_darzoves_balandeliai

Beatos virtuve_salotos_rudeninis fejerverkas

Žinot, pirmoji mano darbovietė buvo vienas toks žurnalas, kuriam vadovavo tuomet žurnalistė ir leidėja Eva Tombak. Iš tų laikų aš ją prisimenu kaip supermoterį, kuri visada super rūpindavosi savimi: bėgiojo, sportavo, svoriu kilnojo ir net kažkiek badavo. O dabar, po gana ilgo pagyvenimo Australijoje Eva labai pamėgo jogą ir net tapo jogos mokytoja. Dar ji parašė knygą „Laisvė basomis”, kur labai įdomiai papasakojo apie valgymo meditaciją. Žinot, ir aš esu pastebėjusi, kad ką galvojame, taip ir gyvename, o Eva sako, kad su kokiomis mintimis ir nusiteikimu maistą valgome, taip jis mus ir veikia. Jei galvojam, kad nuo kiekvieno kąsnio klubai paplatėja, liemuo padrūtėja – taip ir nutinka. Ir dabar pati Eva, kai jau žino visokių pratimų virškinimui gerinti, emocijoms atpalaiduoti sako, kad dabar jau ji nebadauja, valgo be sąžinės graužaties ir … nepriauga jokio  nereikalingo svorio.

Beatos virtuve_Eva Tombak

Tai va, pokalbis mūsų buvo labai įdomus, Eva papasakojo ir kas jai nutiko Australijoje ir nuo ko išgelbėjo joga ir parodė kelis pratimus, ką kiekviena smūsų galime padaryti, kad jaustumėmės geriau. Man ypač patiko, ką ji pasakė apie gerus dalykus ir ypatingus mums žmones, bet gal visko čia nepasakosiu, rytoj viską patys pamatysite.

Beatos virtuve_filmavimas

Linutės rubrika, kaip visuomet, bus smagi ir įkvepianti tiek suaugusius, tiek vaikus, o smaližių laukia tikras atradimas – žiauriai skanus desertas, kurį galima valgyti net prieš miegą!!! Pasimatom rytoj, gražią rudens dieną, „Beatos virtuvėje” 16 val. per LNK.

Beatos virtuve_Sveikas desertas su chia seklomis

Komentavimo galimybė išjungta.