Kaip spėti atlikti dalykus ir išvengti chaoso galvoje bei gyvenime? Žinau, kaip tai padaryti ir praktikuoju jau ne vienerius metus – užsirašyti. Vat ir viskas. Kuo geriau suplanuoju savo dieną, tuo daugiau padarau, o geriausias planavimo įrankis – tiesiog dalykų užsirašymas. Ne tik telefone, ar kompiuteryje bet ir užrašų knygoje. Ji mano pradžia, atrama ir inkaras šiame greitame gyvenime. Užrašykite savo svajones, norus, darbus ir pamatysite kaip jie visi, pradžioje išguldyti ant popieriaus, greitai taps realybe.

Ir dar. Man svarbu rašyti ne bet kur, o knygoje, kuri sukuria ypatingą jausmą, užmezga ryšį ir žinoma, yra patogi planavimui.

BVpuslapiai 47

Praėjusiais metais visko buvo tiek daug, todėl nusprendėme, kad neaprėpsim, darysim pauzę ir išleisime planuotę kūrybinių atostogų. Būsiu atvira – galvojau na gerai, gal kažkas kitas sukurs įdomesnę ir mane nustebins. Bet ne. Sausio menesį po įnirtingų paieškų teko brangiai įsigyti užrašų knygutę, kuri man tiko tik iš dalies…

Todėl šiais metais “Mano knyga 2017” grįžta! Ir grįžta kaip kokia karalienė, visa graži ir išpustyta, stebuklinga ir net subtiliai žvilganti. Pamenat, jų buvo visokių – su poezija, su ryškiais piešiniais, o naujoji tokia subtili ir ypatinga.

Beatos planuote 2017Autorinės ir užburiančios mano mylimos bičiulės, dailininkės Ingos Gilės iliustracijos nuteikia ne tik svajingai, bet ir darbingai.

Nauja Beatos planuote

Knygos vidus turtingas, joje yra paslapties, daug vietos paraštėms, minčių keliams ir magiškai miglai. Tikiu, kad kiekviena rasite tai, ko ieškote, kažką savito.

BVpuslapiai 46

Mes visada kuriame su dėmesiu, atidumu, gera energija bei kokybe. Kitų metų darbo knyga kvadratinė (18*18 cm), kad patogiau tilptų į delnus bei rankinę. Viršelis tikrai karališkas, jo piešinys lengvai žvilga ir spindi variu.

Nauja Beatos planuote

Kiekvienai darbo dienai skirtas atskiras puslapis, o savaitgalio dienos dalinasi jį pusiau.

BVpuslapiai 4

Knygos popierius skandinaviškas, matinis, patogus ir jaukus rašikliui. Juostelė padės pažymėti norimą dieną, o gumelė sulaikys viduje saugomą turtą.

Būkite savo gyvenimo valdovėmis.

Gerų metų užrašų knygą „Mano knyga 2017” jau galite įsigyti mano el. parduotuvėje, o kitą savaitę ji jau puikuosis  didžiuosiuose šalies knygynuose bei didžiųjų maisto prekių parduotuvių „Maxima” ir „Rimi” knygų bei leidinių lentynose.

Komentarai
  1. Pagaliau, aš irgi praeitais metais pasigedau jūsų išleistos planuotės.. Kaip džiaugiuosi kad šiais metais išleidote 🙂 Būtinai įsigysiu!

  2. Aaaaa kaip Ačiū! Peržiūrėjau kokias 6 užrašines, kai kurios dailios, bet per mažai vietos užrašyti mintims ir idėjoms (idealu, kad po puslapį darbo dienai), kitos, jei iš užsienio irgi gražios, bet kiek per brangios, dar kitos neįdomios, bet bent pakankamai vietos, jau ruošiausi tokią Ir Imti kai tadam! atsiranda ši, skandinaviškai eklektiška, bet kartu ir jauki. Nu faina!!

Rašyti komentarą