Na va, po laidos „Taupiai ir skaniai” pakalbėkime dar kartą aktualia tema. Odeta, mano sesuo, visą straipsnį yra parašius šia tema… Taigi, kaip „Swedbank” Asmeninių finansų insititutas ir Odeta Bložienė pataria apsipirkti – skaitom:

Anksčiau ar vėliau kiekvienam pasitaiko, kad norime pirkti daugiau, nei galime ar norime už tuos pirkinius mokėti. Taip yra todėl, kad paprastai poreikiai auga greičiau nei pajamos, o jei dar turimas pinigų kiekis mažėja, suvaldyti norus ir neišvengiamus pirkinius dar sunkiau. Negana to, parduotuvėse gausu įvairių nuolaidų ir išpardavimo akcijų, skatinančių PIRKTI. Ir nebūtinai racionaliai apsisprendus. Noras įvaldyti „apsipirkimo meno“ techniką gerokai padidėja tada, kai pajamos mažėja, o atsisakyti įprasto gyvenimo būdo nesinori. Sumaniai apsiperkant išties gali sumažėti išlaidų eilutė „maistas“ ar „kitos nenumatytos išlaidos“, o norint tapti sumaniu pirkėju, nereikia įgyti aukštojo mokslo diplomo pinigų taupymo ar leidimo klausimais – pakaks, jei naudositės keliais labai paprastais patarimais. Patarimai

O po laidos, kas dar negaminote, tai kviečiu išsikepti kopūstų pyragą ir pasigaminti perlinių kruopų risotto.

 

Komentarai
  1. Perlinių kruopų rizoto būtinai gaminsiu 🙂 P. S. man labai patikdavo Jūsų sesers laida „Kur dingsta pinigai” 🙂 Gaila, kad jos neberodo.

  2. Kodėl tv3play nėra patalpinta ši laida? Buvo labai patogu, kai iš karto po laidos eteryje, ji buvo patalpinta ir internete, o dabar reikia laukti kelias dienas..

  3. Laba diena jus visi linksmi patenkinti gyvenimu o man stai nesiseka arteja kaledos nez kaip reiks dovaneles nupirkt sunku esu dirbanti bet mano alga 600lt. kaip gyventi auginu 2 vaikus kas galit padekit aciu mano saskaitos nr. LT247300010025115252 nesu gyvenime prasius pagalbos bet siandiena kitaip nebegaliu.

Rašyti komentarą