Ji tokia didelė, tokia spalvinga, tokia turtinga, kad net pačiai man sunku patikėti, kad štai, pagaliau, atėjo ta diena, kai ji išvydo dienos šviesą. Visa graži nuostabiose pakuotėse atvyko į Lietuvą.  Bet apie viską nuo pradžių.

Mano savarankiška veikla kuri išlipa iš knygų rašymo, prasidėjo nuo kuklių prijuosčių, kurių kolekciją sugalvojau susikurti pries gerus 6 metus. Oi visi galvojo, kad man protas pasimaišė nei čia reikia nei čia ką. Na kam tau tas vargas, vaikeli – būtent tokia reakcija buvo dažniausia, bet aš laikiausi savo ir „Beatos virtuvės“ lininių prijuosčių kolekcija įsikūrė mano elektroninėje parduotuvėje bei papuošė mane ir mano drauges antrojoje mano kulinarinėje knygoje „Metai Beatos virtuvėje“.

Kai prieš porą metų sulaukiau laiško iš Jurgitos, Belgijos tekstilės įmonės atstovės Lietuvoje, suklusau – man siūlė kurti kolekciją virtuvei. Iš pradžių šią idėją vertinau atsargiai, bet kai nuvažiavau, tiksliau nuskridau į Belgiją, apsilankiau fabrikuose, susipažinau su žmonėmis, patikėjau, kad taip, tai gali tapti vienu didžiausiu mano kūrybiniu projektu. (Aš būtinai jums ryt papasakosiu, kokia nuostabi šalis yra Belgija, o kol kas noriu grįžti prie kolekcijos).

koliazas

Taigi, žinant mano nesugebėjimą sustoti, po dviejų apsilankymų Belgijoje ta kolekcija nuo penkių gaminių virtuvei išsiplėtė iki 33 gaminių!!! Čia sutilpo viskas, ko labiausiai reikia virtuvei, stalo serviravimui ir net vonios kambariui. „Beatos virtuvės“ stalo linija susideda iš solidžių staltiesių, ryškių stalo takelių ir žaismingų padėkliukų – iš viso 9 skirtingi, bet tarpusavyje puikiai derantys elementai.

Beatos virtuve_stalo kolekcija

Tikiu, kad Lietuvos žmonės jau yra pasiruošę gyventi gražiau kiekvieną dieną – net ir pusryčių stalą galime papuošti žaismingu padėkliuku, o kaip malonu šeimą ar draugus pakviesti vakarienės prie gražiai serviruoto stalo. Beje, stalo kolekcijos tekstilė padengta apsaugine teflonine danga, kuri neleidžia skysčiams ir riebalams įsiskverbti į audinį, todėl jų priežiūra itin paprasta – užpylę sultis ar vyną tiesiog nubraukite servetėle ir vėl džiaukitės švara.

 

„Beatos virtuvės“ kolekcija namams, žinoma, įkėlė koją ir į virtuvę. Savo prijuostes papuošiau lietuviškomis gėlėmis ir linksmais haiku, nes tikiu, kad prijuostė turi ne tik apsaugoti nuo dėmių, bet ir  įkvėpti sukurti ką nors mielo sau ir esantiesiems šalia.

Beata_prijuoste pinavija

prijuoste lubinas

Prijuostė vaikams virto maža enciklopedija…

Izabele su prijuoste_mz

O štai virtuviniai rankšluostukai išmarginti mano mėgstamiausiomis gėlėmis – bijūnais ir lubinais – bei karališkais krapais yra tokie nuotaikingi, kad norisi visos šios kompanijos savo namuose.

Beatos virtuve_ranksluostukai

Vonios linijoje pirmiausiai rinkausi spalvas ir kokybę. Juk vonios chalatai yra skirti labiau rytinei kavai ar vakarui ant sofos ar net visai tinginiavimo dienai, todėl turime ir su jais būti gražūs! Vaikai taip pat neužmiršti – jų chalatus puošia mūsų šeimos numylėtinis – šuo Bon bon. Prie viso šito prisiderinsite trijų dydžių rankšluosčių ar rankšluostukų. Beje, ir virtuvės, ir vonios gaminiai pasiūti iš natūralių audinių.

vonios kolekcija_Beatosvirtuve_2

Beatos virtuve_vonios kolekcija_2

Kolekciją kūriau žmonėms, o ne lentynoms, todėl tikrai džiaugiuosi, kad „Maximos“ komanda patikėjo mano idėjomis ir pasirūpino, kad „Beatos virtuvės“ kolekcija nukeliautų į kiekvieną Lietuvos miestą ir miestelį, kur tik yra įsikūrusios šio tinklo parduotuvės. „Maximos“ pirkėjai galės įsigyti „Beatos virtuvės“ kolekcijos gaminių už įprastą kainą arba pusę kainos padengti surinktais lipdukais.

Labai tikiuosi, kad jums ši kolekcija patiks taip pat, kaip man patinka. Būkite laimingi savo namuose, nes čia prasideda geriausi dalykai.

Komentarai
 1. Viskas labai gražu, jauku ir estetiška, tokie gražūs spalvų tonai 🙂
  Jau turiu du „must have”, stalo padėkliukai žydri su burbuliukais ir virtuviniai rankšluoščiai 🙂

 2. Viskas labai gražu, jauku ir estetiška, tokie gražūs spalvų tonai 🙂
  Jau turiu du „must have”, stalo padėkliukai žydri su burbuliukais ir virtuviniai rankšluoščiai 🙂

 3. Beata, as gyvenu Uk pirkti galima tok maximose? O staltiese medvilne dengta teflonu? Nes turiu tokia is ikea negaliu atsidziaigt noriu dar beje viskas lb lb grazu.

 4. Beata, as gyvenu Uk pirkti galima tok maximose? O staltiese medvilne dengta teflonu? Nes turiu tokia is ikea negaliu atsidziaigt noriu dar beje viskas lb lb grazu.

 5. Laba diena,

  gal būsiu nepopuliari, nes visi čia tik giria ir džiaugiasi…, bet esu labai nusivylusi vonios chalatų kokybe… Man Beatos vardas visada asocijavosi su patikimumu (na, bent jau receptai pasiteisindavo 100% :)). Bet sesei Kalėdoms nupirktą chalatą, deja, teko grąžinti. Kol išpakavo ir pasimatavo – ant kilimo pribyrejo nemažai siūlelių. Ryte nusiprausus jų buvo pilna visur…. Apžiūrėjome, kad jie visiškai nesilaiko: vos švelniai peštelėjus iš gerosios pusės siūliuką, jis išsitraukia. Tai kas liktų iš to chalato po skalbimo?….

 6. Laba diena,

  gal būsiu nepopuliari, nes visi čia tik giria ir džiaugiasi…, bet esu labai nusivylusi vonios chalatų kokybe… Man Beatos vardas visada asocijavosi su patikimumu (na, bent jau receptai pasiteisindavo 100% :)). Bet sesei Kalėdoms nupirktą chalatą, deja, teko grąžinti. Kol išpakavo ir pasimatavo – ant kilimo pribyrejo nemažai siūlelių. Ryte nusiprausus jų buvo pilna visur…. Apžiūrėjome, kad jie visiškai nesilaiko: vos švelniai peštelėjus iš gerosios pusės siūliuką, jis išsitraukia. Tai kas liktų iš to chalato po skalbimo?….

 7. aš taip pat būsiu nepopuliari, Kalėdoms dovanotas vyrui chalatas L/XL dydžio atiteko dukrai, ( vyras nešioja L/XL rūbus), chalatas įtariu siūtas „ant kiniečio”, dar nepatiko virtuviniai rankšluoščiai, jie tikrai blogai sugeria vandenį, nesu tikra , kad 100 procentų medvilnė.
  BET likau labai patenkinta staltiese. Tai tokie pastebėjimai.

 8. o man viskas patiko ir chalatai ir ranksluosciai kiek virtuviniai tiek ir vonios, renku lipdukus taupau pinigelius ir susipirksiu visa kolekcija :))) man viskas kokybiska ir labai labai grazu

 9. o man viskas patiko ir chalatai ir ranksluosciai kiek virtuviniai tiek ir vonios, renku lipdukus taupau pinigelius ir susipirksiu visa kolekcija :))) man viskas kokybiska ir labai labai grazu

 10. Beata, pirkau mamai mamos dienos proga chalata, nesioja L-Xl dydzius. Tai nesusijuose normaliai. Manau jie tikrai mazinti. O ar galit parasyt ar yra maximose didesniu dydziu? Aciu

 11. Beata, pirkau mamai mamos dienos proga chalata, nesioja L-Xl dydzius. Tai nesusijuose normaliai. Manau jie tikrai mazinti. O ar galit parasyt ar yra maximose didesniu dydziu? Aciu

 12. Prisijungiu prie skundu dėl chalatu kokybes. Pirkau moterišką S/M dydžio, išpakavus pastebėjau kad truputį byra siūleliai bet nesureikšminau… bet kai po kelių dienų išskalbiau ( laikiausi visų skalbimo instrukcijų ) tai siūleliai iškrito masiškai ir pasirodė visas grožis – jis lopais tiesiog visiškai nupliko… Užuojauta kitiems :((

 13. Prisijungiu prie skundu dėl chalatu kokybes. Pirkau moterišką S/M dydžio, išpakavus pastebėjau kad truputį byra siūleliai bet nesureikšminau… bet kai po kelių dienų išskalbiau ( laikiausi visų skalbimo instrukcijų ) tai siūleliai iškrito masiškai ir pasirodė visas grožis – jis lopais tiesiog visiškai nupliko… Užuojauta kitiems :((

 14. Beata, aš taip džiaugiuosi, kad vėl galima nusipirkti tavo raudonų padėkliukų, stalo takelių. Aš taip laukiau, kol jie vėl pasirodys.

 15. Beata, aš taip džiaugiuosi, kad vėl galima nusipirkti tavo raudonų padėkliukų, stalo takelių. Aš taip laukiau, kol jie vėl pasirodys.

 16. Laba diena, norėjau pasiteirauti, gal būt žinote, gal kokia nors parduotuvė dar prekiauja Jūsų prijuostėmis? O gal būt žadate jomis prekiauti ateityje? Lauksiu iš Jūsų žinių. 😉

 17. Laba diena, norėjau pasiteirauti, gal būt žinote, gal kokia nors parduotuvė dar prekiauja Jūsų prijuostėmis? O gal būt žadate jomis prekiauti ateityje? Lauksiu iš Jūsų žinių. 😉

Rašyti komentarą