Štai štai, pagaliau pasileido, atsidarė ir viskas vyksta, dar daug progų bus apie tai pakalbėti smulkiau, bet dabar privaloma tvarka… Štai štai štai! Pagaliau, taigi va, iš ko man reikėjo nerti karolius – iš pirmosios savaitės mano Maisto ir gero gyvenimo studijoje, nes ji buvo nereali! Buvo tooookio intensyvumo savaitė. kad ohoho…Tiesą sakant, net norėjau truputį prigulus paailsėti, kaip būna tokiais atvejais.

Kaip buvo? Va taip. Pirmadienį atidarėme duris ir viskas buvo persikraustę… Knygos ir komoda, ir rankšluostukai išsirikiavę laukė savo pirmųjų svečių.

studija

Beatos kulinarijos studija

Štai, prašom, pirmiausia – kūrybinė grupė, kuri atsakinga už visą projekto grožį: remonto bei idėjų valdytoja ir įgyvendintoja, prodiuserė ir direktorė Vilma ir architektė, menininkė, dailininkė Eglė Akelaitytė-Vertelkė ir jos dešinioji ranka Titas Vertelka. Viskas buvo mūsų visų bendras dalykas. Štai, aišku, kad reikia nusifotkinti.

mes keturi

Dabar apie tai, kas ir kaip vyko, kitaip tariant – karoliai. Pirmoji pamoka buvo draugėms, vadinasi ji – Tortų karalienė. Buvo ilga, bet toookia smagi! Moterys, kurios niekada gyvenime nekepė torto, jį išsikepė ir išsinešė namo, tik ne ant galvos.

tortu karalienes_mz

Buvo ir mano draugė Indrė (su dryžuota suknele), kuri buvo viena iš šios pamokos įkvėpėjų, nes visada sakydavo, kad „Beata, išmokyk išsikepti tortą!”

Beatos virtuve_Maisto ir gero gyvenimo studija

O čia jau pirmoji pamoka ever – tikra. Čia Janina ir Samuelis, ir Liuba. Ir rezultatai. Naminiai ir skanūs.

Beatos Maisto ir gero gyvenimo studija

Beatos virtuve_Maisto ir gero gyvenimo studija

Tortų karalienė buvo ilgiausia pamoka ever, – ir aš, ir dalyvės nejuokais pavargome, bet geros emocijos suteikė jėgų.

IMG_tortai

Na, o kitą dieną laukė jau antroji pamoka buvo – Daugiau daržovių. Va, štai koks meniškas vaizdelis, – darėme cukinijų ir ožkos sūrio pyragus su speltos ir varškės plutele.

Beatos virtuve_darzoves

O čia jau prie stalo sau maloniai susėdę…

Beatos maisto ir gero gyvenimo studija_pirma pamoka

O čia mano šio pavasario skaniausias projektas: pagal užsakymą Jurgiui gimtadieniui pagaminau ledų tortą. Taip susiklostė, kad po dviejų iš eilės dienų su pamokomis, trečiąją šventėme šventę – septynerių metų Jurgio gimtadienį. Klausiate, kaip išgyvenau praėjusią savaitę? Man atrodo, pastebėjote, kad ir blogas, ir FB pritilo.

Beatos virtuve_Jurgio gimtadienis_tortas

Gimtadienis buvo SUPER puikiai nuostabaus ir hmmm… Na, būsiu atvira – triukšmingas ir tai buvo, sakykime švelniai, vienos ilgesnių valandų mano gyvenime. Programa: Vaikai sau gaminosi picas, juos mokė „Jurgis ir drakonas“ profai – Rūta ir Michele ir kepėme viską krosnyje.

Beatos virtuve_Maisto ir gero gyvenimo studija_Ruta

Oi, bet čia dar ne visi gimtadieniai – tą savaitę, tiksliau, tą pačią dieną su gimtadieniu sveikinome ir Vilmą! Štai, mūsų moteriškas kolektyvas.

Vilmos gimtadienis_komanda

Va štai tokia savaitė… Tai dabar jau ruošiamės naujoms pamokoms ir naujoms progoms, kai kurios dar gegužės mėnesį mano studijoje vyks, kitas jau vasaros kalendoriuje rasite.Vasaros metu kulinarijos studija „Beatos virtuvė“ siūlys laisvalaikio renginius suaugusiesiems ir vaikams, maisto gaminimo vakarus ir rytmečius, čia galėsite atšvęsti gimtadienį ar mergvakarį, dalyvauti degustacijose ar kūrybinėse pamokose (jau dabar galite skambinti tel. 8 670 07008 ar rašyti el. paštu studija@beatosvirtuve.lt ir apie viską klausinėti).

Komentarai
  1. O mane žavi ir traukia visai ne Beatos receptai. Tik labai retais kartais susigundau ką nors pagaminti. Mane keri Beatos rašymas. Aš tiesiog kartais įlendu paskaityti, palandžioju visame tinklaraštyje, paskaitinėju šen bei ten. Ir net skaitydama receptus mėgaujuosi būtent rašymo stiliumi… Tai tiesiog ir ačiū labai už tai, Beata 🙂

  2. Kaip gaila,kad tokio grožio studijoje mano paveikslas neisikomponavo ;/ Bet viskas atrodo super duper 🙂

Rašyti komentarą