Tai jau suplanuotas šventinis stalas? Apie kiaušinius ir šventinius patiekalus tikrai kalbėjome ne kartą… O dabar pakalbėkime apie pavasarines stalo puošmenas. Pasakysiu taip, – iš manęs nekokia stalo dekoratorė. Bet aš dėl to nesikremtu ir didelių puokščių savo rankomis nekuriu. Nors kam gi nepatinka gėlės ir žiedai? Kartais net ir vienas mažytis žiedelis (ar keli) ant stalo visai kitą nuotaiką skleidžia… Aš ant savo šventinio stalo labiausiai mėgstu matyti žalią žolę (jos būna pirkti, tai jau tikrai) arba narcizus (dar svogūnai kartais patys sugalvoja aplinką papuošti, kad ir ne stalą).

Beatos virtuve_svogunai_pavasaris

Kai mes ruošėme pavasarinį žurnalą, tai, žinokite, specialiai, vidury žiemos, kreipėmės į dvi jaunas ir energingas bei išradingas merginas – Ignę ir Aurimę. Jos yra seserys, kurios yra pasivadinusios Buketai ir užsiima gėlėmis. Visada įdomu, kaip žmonės atsiranda mūsų gyvenime. O su Igne ir Aurime buvo taip: kažkada su draugu susitikau kavinėje Mood makers. Ir man ten labai patiko augalai. Įdėjau foto į FB, klausdama, kur gauti? Ir aišku, iš karto gavau rekomendacijų ir architektė pažįstama rekomendavo šias merginas.

Beatos virtuve_buketai_geles

Kaip tarėme, taip ir padarėme. Pirmiausia, su jomis susisiekėme dėl vazonų Jurgiui ir Drakonui (merginos labai puikiai viską ten sutvarkė gražiausiai) ir tada jų paprašėme, kad paruoštų puošmenų pavasarinių Velykiniam žurnalo stalui. Ir ne tik šventiniam stalui tie papuošimai, naujajame žurnale „Beatos virtuvė“ aprašyti tinka, maža pieva ant palangės dar niekam nepamaišė. Ir šiaip, kai skaitysite ir žiūrėsite į tai, ką Buketai merginos sukūrė, tikiu, įkvėpimas apims ir gal sudėliosite savo originalią puokštę, kad ir iš morkų ir kačiukų. O ką? Daug gražių idėjų žurnale…

Beatos virtuve_buketai_geles

Štai jos – Ignė ir Aurimė. Ir jų sprendimai paprasti, ir įdomūs.

Beatos virtuve_buketai

Tai va, o aš sugalvojau, kad savo stalą puošiu narcizais. Nes mano teta Narciza, tai labai tiks. Beje, teta taip pat turėjo, ką žurnalui papasakoti, nes tokių ridikėlių, kaip jos nesu daugiau kitur nei mačiusi, nei ragavusi. Todėl tiesiog privalėjau viską iš jos sužinoti ir jums papasakoti, kad savo šiltnamiuose tokius pačius džiuginančius, ciklameniniais skruostais turėtumėte.

Beatos virtuve_narcizos ridikeliai

Beatos virtuve_teta Narciza

Bet grįžkime prie Velykų, – kaip jūs puošite savo šventinius stalus? Pasidalinkite! Dar geriau – nufotografuokite ir pasirodykite! Trims gražiausioms puošmenoms dovanosim po žurnalą

Komentarai
  1. As pernai paprasiau vaiku papuosti stala. Siek tiek aisku padejau, bet vaikai tokie kuribingi buvo! Zinoma, kad musu stalas nebutu nugalejes zurnalu virseliu konkurso, bet buvo taip miela ir jauku! Ant stalo vieta rado visi mazi zaisliniai kiskuciai, tada siek tiek nukentejo mano pavasariniu geliu darzelis, bet uz tat kaip grazu buvo kiekvienoj lekstej rasti pavasariniu zibuciu, hiacintu ziedeliu. Dukra praretino geliu darzeli, o sunus paskyne paprasciausiu obelu sakeliu su sprogstanciais pumpurais. Buvo tikrai labai grazu. Dar pas mus visuomet ant stalo buna spalvotu serveteliu. Vaikai labai savim didziavosi, sedejo ilgiau prie savo papuoso stalo ir viskas buvo daug skaniau. Papuosti stala yra gerai, o dar geriau daryti tai su vaikais. Ir nereikia brangiu dekoraciju, kartais uztenka tik iseiti is namu ir parsinesti gelyciu, sakeliu. Bet kokie zalumynai stalui suteikia zavesio! Graziu svenciu!

Rašyti komentarą