Žinote, po ilgų važinėjimų po Lietuvą mes grįžome filmuoti laidas į Vilnių. Kadangi į Pekiną dar neturime galimybių nuvažiuoti, tai radom tikrą mažąja Kinija alsuojančią galeriją „Bambuko sodai“. Ten pirmą kartą nuėjusi Bronė taip apsalo ir apsvaigo nuo tos ramybės ir grožio, kad iš karto raportavo ilgiausiais laiškais su nuotraukomis.

Beata bambuko soduose

Iš tiesų, kai aš ten pati nuėjau su Elena susipažinti, man taip pat apsalo širdis – tokia ramybė ten! Štai čia ir filmavome laidą apie kinų maistą.

Elena išmokė gaminti kiniškus koldūnus.

Kiniški koldūnai

Aš taip pat vieną kitą greitą receptą ištraukiau iš archyvų, bet svarbiausia, po laidos jau beveik visa filmavimo grupė išmoko ir spėjo pasidaryti namie saldžiarūgštę traškią vištieną, kaip mus Hao išmokė. Sutikti kiną, puikiai kalbantį lietuviškai, pasitaiko ne kasdien. Jis Lietuvoje jau penkiolika metų, patys pamatysite laidoje. O jo receptas, tai tikrai tikrai kaip restorane, o kas nenorėtų namie pasigaminti kaip restorane???

Traški saldžiarūgštė vištiena

Tai štai, manęs ne kartą daug kas klausinėjo, ir jūs, mano mieli skaitytojai rašėte, kaip tą vištieną pasigaminti, tai dabar jau žinosime visi.

Laida sekmadienį, 10 val.

Na o kas norėtų iki sekmadienio padaryti rytietišką apšilimą, tai ir šiame jau yra vienas kitas receptas. Pavyzdžiui, labai proginis, bet labai chrakteringas reikalas yra antis su blyneliais ir Hoisin padažu.

Beatos antis kiniškai

Štai populeresnė nei antis višta – riešutų padaže ir su rytietiškomis kopūstų salotomis.

Vistienasatay

Na o kas nebandė namuose išsivirti aromatingos, skonių stiprumu ir gausa per visas jusles tvoskiančios rytietiškos sriubos? Čia vienas iš mano variantų.

Beatos aštri vištienos sriuba su makaronais

Susitiksime sekmadienį!

 

Komentarai
  1. mano megstamiausia , saldziarugste viestena ! nieko pasauli skaniau nera !:) paziuresiu jusu laida ir isbandysiu ! Butinai!

  2. Beatai nera lygiu. Super seimininke! Tokia sriuba pirkdavau, nes nemokedavau virti, tai man labai pasiseke. Aciu uz receptus!

Rašyti komentarą