„Laimė ir svoris nėra „iš tos pačios lentynos”. Ši knyga yra apie meną išgirsti savo kūno kalbą. Niekada nesvajojau būti panaši į podiumu žygiuojančias manekenes, bet beveik visada norėdavau numesti tuos kelis papildomus kilogramus, kurie trukdydavo gražiai įsliuogti į mėgstamą suknelę. Su Rosita sujungėme savo stipriąsias puses – ji teoriją, o aš praktiką, todėl gamindami knygoje pateiktus patiekalus valgysite skaniai ir nesijausite apriboti.”


Rosita Kanapeckaitė, valgymo eglesį tyrinėjanti psichologė:

„Ši knyga skirta tau, jei išbandei 101 dietą, lankei visokių rūšių treniruotes, suvokei, kad esi linkęs „meškėti” ir greičiausiai taip bus visą gyvenimą. Antsvorio priaugama ir nutunkama toli gražu ne dėl per daug suvartojamų kalorijų ir judėjimo stygiaus – jis pamažu, bet užtikrintai užgriūva dėl nuolat kylančio nepasitenkinimo, blogos nuotaikos, kartais tiesiog liūdna…burnai. Net jei daugelį kartų bandėte mesti svorį ir jums nepavyko, tai nėra jūsų kaltė.”


Odeta Bložienė, verslininkė, sporto entuziastė:

„Žinau, kad man tai bus viso gyvenimo kova, nes mėgstu valgyti. Valgysiu saldainius ir ledus, bet dabar jau žinau kaip grįžti į kelią, nebūsiu manekenė, bet nenoriu pirkti didesnių motociklininko kelnių, ketinu dėvėti turimas, kol sudils. Svarvu, visada turėti palaikančių žmonių ir neleisti meškai ilgam išlėkti į laukus. Tam ir įkūriau virtualią grupę „Gazelės”, joje bendraujame ir dalijamės svorio kontrolės pasiekimais ir paklydimais.”

Didžioji šių metų naujiena – mano ir valgymo psichologiją tyrinėjančios Rositos Kanapeckaitės NAUJA KNYGA „Sutramdyta meška”apie skanų maistą ir svorio kontrolę!

Tikrai džiaugiuosi ir net truputį didžiuojuosi, kad sudėjus dvi stiprybes – Rositos žinias ir mano kurtus receptus į pasaulį išleidžiame labai gero jausmo ir, manyčiau, unikalaus turinio knygą.

Šiaip visoms, kurios kaip aš, viduje turi (ne)sutramdytą mešką, bet nori ją draugiškai laikyti ant trumpo pavadžio, šitą knygą reikia skaityti vieną kartą prieš miegą ir vieną kartą atsikėlus ryte… Rositos metodą išbandėm mes su Odeta (ji, beje, knygai parašė super gerą dalį apie tai, kaip prisijaukinti sportą ir apie ypatingą „Gazelių” grupę) ir dar būrelis draugių – mielosios, TAI VEIKIA.

Mes su Odeta abi mėgstam skaniai valgyti ir tikrai esame visiškai skeptiškos pažadams apie greitą sukūdėjimą ir stebuklingus metodus. Tai dėl to tikrai džiaugiuosi ir net truputį didžiuojuosi, kad sudėjus dvi stiprybes – Rositos žinias ir mano kurtus receptus į pasaulį išleidžiame labai gero jausmo ir, manyčiau, unikalaus turinio knygą. Lieknėjimas „nuo galvos”, sujungiant viso pasaulio mokslininkų, dirbančių su svorio bėdų turinčiais žmonėmis žinios, ir daugybės „sumažintų” moterų patirtis, kurioms Rosita jau padėjo sutramdyti mešką ir ateiti į savo sveiką svorį – visa tai sujungus manau turime ypatingą, pirmą kartą lietuvių kalba leidžiamą metodiką. Tik nereikia galvoti, kad lentynoje patupdyta knyga jus ims ir sukūdins. Tikrai ne. Bet jei naudosite ją pagal paskirtį, tai rezultatų nereikės laukti pusmetį ar metus.

Rašyti komentarą