„21 taisyklė geram gyvenimui“ – tai nauja mano knyga. Tikrai jaudinuosi, nes tai mano pirmoji ne kulinarinė, o knyga apie gyvenimą. Tai tikrų tikriausias mano startup‘as. Tikra pankė esu. Nes taip rizikavau. Dariau knygos pristatymą tą pačia dieną, kai ji išvažiavo iš spaustuvės.

Jokios vietos klaidoms. Bet man taip norėjosi. Ši knyga kėpė manyje visą gyvenimą šiaip jau, ir jau tiek kartų jų norėjau išleisti į gyvenimą, pradžioj galvojau spėsiu rekordiškai per tris menesius, paskui gal pavyks prieš Kalėdas, tada dar viltį turėjau knygų mugei, bet visus tuos užsilaikymus priėmiau kaip normalų dalyką, tiesiog kiekvienas dalykas turi savo ritmą ir savo tėkmę, o šios knygos tėkmė buvo tokia.

Dabar jaučiuos užlipus ant kalno, papaskojusi tai, kas viduje gulėjo, susitvarkiau spintą. Žodžiu, tiesiog perėjusi girią ir perplaukusi upę. Aš tai padariau! Knyga išleista gyventi savo gyvenimo ir jį kurti jau pati. 

Mano pagrindinis tikslas yra vienas – daugiau lengvumo ir šypsenų visiems. Aš tikrai optimizmą ir pozityvumą laikau pamatiniais savo gyvenimo drambliais. Ir tikrai, nepaisant visų dalykų, kurie nebūtinai visada yra lengvi ir pūkuoti, nepaisant visų gyvenimo praradimų – esu didžioji gyvenimo ir žmonių gerbėja. 

Dažnai jaudinuos daugiau nei reikėtų. Bet šiaip tai dar kartą pasitvirtinau, kad svarbu plaukti su intuicija: ką ji tau sako, ten ir varai.

Tai truputis iš renginio:

 • Aš nedarau daug renginių, nes mano pagrindinis tikslas ne pasirodymas ir įspūdis, o bendravimo džiaugsmas. 
 • Buvau su ta pačia suknele, su kuria pristačiau ir savo knygą „Namų virtuvės hitai”. 
 • Pakviečiau draugus ir man mielus žmones, tuos žmones, kuriuos seku Instagrame ir bendruomenės narius.
 • Renginys vyko Dūmų fabrike – visiškas atradimas ši vieta. Noriu ten dar ką nors padaryti – gal didesnį susitikimą su jumis, ar kokį nors džiaugsmo festivalį. 
 • Mano kalba buvo per ilga. Ha ha ha bet čia dažnai taip būna.
 • Pagaliau normaliai nusifotkinom su knygos esminiais kūrėjais: knygos redaktore Daina Žemaityte ir dizaineriu Andrium Petkevičium.
 • Svečiai uždavė man klausimus ant lapuko, juos perskaitė mano sūnus Hariukas. Didžiuojuosi juo, nes skaito nuo penkių šešių metų. Išmokti skaityti yra didelis dalykas. Ir beje aš jo nemokinau, čia viskas jo mokytojos Kotrynos ir mokyklos nuopelnas.
 • Žmonės yra dovana ir žmonės yra geriausi mokytojai. Tik va reikia nepamiršt nulipt nuo savo arklio (čia taip anglai sako) ir tiesiog priimti kitų nuostabumą. Gyvenimas yra DOVANA, sako mano pirmoji taisyklė. Dažniau priminti sau reikia.
 • Rūta taip nuostabiai viską paruošė, prisipirko skaniausių sūrių iš „Assorti”. O Tomas paruošė fantastiškus vieno kąsnio sumuštinius. Aš jums sakau, kas nori tikros šventės, tas kreipiasi į Rūtą…Ji mūsų studijos vadovė ir geriausia renginių organizatorė, o šefo Tomo maistas nuostabus. 
 • Dėkinga esu visiems, kurie skyrė man laiko. Aš pati nedažnai einu į renginius – nes negali turėti visko. Ir tiesiog vaikai visada nori mamos vakare namie…
 • Vaikus mažuosius teko ištempti, nes AIŠKU, kad nenorėjo važiuot namo aštuntą…ha ha ha
 • Labai skaniai visi prisiragavo ledų. Vaikai gal, sakykim, ir per daug.
 • Gavau tiek gėlių, kad tiesiog NELEGALU. Tikrai skubėjau ir jaudinausi ir nesusiprotėjau paprašyti atnešti po žiedą arba tiesiog NIEKO. Bet esu tiesiog dėkinga, ir sakau sau, kad reikia mokėti priimti.
 • Mano draugės geriausios pradėjo man aiškinti, kad negaliu joms dovanot knygų, tai ir jas pamokiau ir save MOKĖKIME PRIIMTI DOVANAS. Nes ne visada mokam. Mokausi ir aš šito.
 • Tai apie ką ta mano knyga???? Tai ir sakau lengva ir džiaugsminga knyga – pakelti ūpą sau. Ten aš dalinuosi tuo, kas man veikia, kokie įpročiai ir strategijos yra mano drambliai statant savo gyvenimą. Tikrai per prievartą mielas nebūsi, nesakau, kad BAM nusipirksit knygą ir jūsų gyvenimas pasikeis – savo gyvenimą keičiam patys. Ne knygos, bet tikrai yra ko pasimokyti visiems iš kitų. Aš mokausi kasdien, o ši knyga tai pasidalinimas tuo, ką vertingo atradau.
 • Knygą pradžioje pardavinėsiu tik savo parduotuvėje online beatashop.lt Tiesiog noriu, kad tą knygą atrastų tie, kas jau mane pažįsta ir seka. Ne paslaptis – kai knygą parduodu pati, tai yra pelningiausia. Bet kol kas apie pelną ar atlyginimą nekalbu. Kol kas tiesiog noriu parduoti tam tikrą skaičių, kad grįžtu mano investicija ir tiek. Tai ir sakau start-upas 🙂

  Pabaigai CITATA iš knygos: svarbiausia yra niekada nepamesti tikėjimo, kad viskas bus gerai, kad viskas vyksta mums pačiu geriausiu būdu, kad žmonės aplinkui linki mums gero…

Dėkinga – laiminga,

Beata

Komentarai
 1. Nuostabi knyga! Pasižadėjau sau skaityti iš lėto, bet vos paėmusi įkritau ir pasidaviau.
  Ne bėda. Tikiu, kad tai tokia knyga, kurią gali skaityti kelis kartus. Joje tiek išminties ir Tips&Triks’ų, kad nežinia kiek kartų reiks perskaityti, kad įsisąmonintum :).

  Ačiū, Beata!

  Tokios knygos mums taip reikėjo!

Rašyti komentarą