Taip, „Margarita” buvo pirmasis mano gyvenimo kremas, o dabar aš net pati negaliu patikėti – pasirodo mano pirmoji kartu su „Margarita” sukurta ir išpuoselėta natūralios kosmetikos linija visai šeimai! Vadinsis ji žinoma „Beatos virtuvė“ (negi Beatos vonia bus hahaha…)
Su „Margarita” pradėjome šią bendrą mintį brandinti gerokai daugiau nei prieš dvejus metus. O jau prie šių konkrečių produktų dirbti pradėjome prieš 9 mėnesius. Ir štai pagaliau mano rankose produktai, kurie kelia pačius geriausius jausmus ir pojūčius!!!


Natūrali dušo želė „Beatos virtuvė“, natūralus šampūnas „Beatos virtuvė“, natūralus rankų muilas „Beatos virtuvė“ ir natūralus rankų kremas „Beatos virtuvė“ – kodėl reikėjo šios linijos?
Turėjom visokių idėjų, bet kokie tai turėtų būti produktai kaip visuomet padiktavo pats gyvenimas. Kai gyveni šeimoje, pastebi, kad staiga visų poreikiai pradeda rungtis tarpusavy – vienam reikia tokio, kitam kitokio prausiklio, šampūno, muilo. O taip norisi, kad ir kvapas, ir kokybė, ir kaina įtiktų visai šeimai – nuo mažiausio iki didžiausio. Taip ir gimė ši “Beatos virtuvė” natūralios kosmetikos linija visai šeimai.

Ji saugi, sertifikuota pačių griežčiausių Europoje eco sertifikuotojų (ECOCERT), 98 proc. ingredientų natūralūs, todėl gerai nuplauna tai, ką reikia nuplauti ir palieka ant odos tai, ką reikia palikti. Ir kvapų bekuriant buvo išuostyta daug – nuo uogų iki vaisių, nuo vaistažolių iki pyragų. Bet vistik apsistojom, ties tuo, kas veiksminga, patikrinta ir niekada nepabos – prie alavijų gelio, kuris užaugintas ekologiškuose ūkiuose, ir žaliosios arbatos aromato, kuris yra toks malonus, kad man net primena gaivą ir kriaušių limonadą iš vaikystės.


O antras klausimas matyt bus – kodėl „Margarita”? Pati mėgstu „Biok” / „Margarita” produkciją, o per tuos porą bendradarbiavimo metų ir iš vidaus pamačiau, kad tai yra įmonė, kuria galima pasitikėti šimtu procentu, kad čia dirba talentingi ir svarbiausia laimingi žmonės, o jų kuriamas produktas savo kaina ir kokybe tikrai lenkia daugelį iš užsienio atvežtų produktų. Tai va, kaip tie keliai suvedė su „Margarita”.
Mano žiniomis, „Beatos virtuvės” kosmetika jau važiuoja ir stojasi į „Maxima „lentynas, nuo spalio pasirodys „Rimi”, ir „Droge” jau yra ir kitur.

Džiaugiuos ir jaudinuos tuo pačiu. Labai tikiuosi jums patiks! Būtinai parašykit.
#Naujiena #BVKosmetika #VisaiŠeimai #NatūraliDušoŽele #NatūralusŠampūnas #NatūralusRankųKremas #NatūralusRankųMuilas #EcoSertifikatas

Komentarai
  1. Šiandien išbandžiau… na ir mano plaukam, kuriem atrasti tinkamą šampūną yra ganėtinai nelengvas iššūkis, šitas Jūsų nereealiai tiko!! o kvapas irgi nerealus. Tai jau laukiu kol išbandysiu kitus linijos produktus 🙂

  2. Mano garbanoms labai tinka ir patinka naujas šampūnas. Dušo gelis irgi nuostabus. Ačiū, Beata, už gerus natūralius ir ekologiškus produktus! Sekmės Jums 🙂

Rašyti komentarą