Jau treti metai, tas pats. Iš spaustuvės atvažiuoja. Pirmais metais man buvo įdėta į Londoną, antrais jau pati galėjau pirma iš Lauros rankų apžiūrėti, o šie metais vėl panašūs – iš Lauros rankų. Tai va, Laura yra planuotės krikštamotė ir žindytoja. Tikrai. Tai būtinai turiu apie ją papasakoti ir pagirti. Nes jos rūpestis, ir atidumas detalėms ir nepriekaištingas projekto valdymas ir pajautimas garantuoja sėkmę, kad dabar ir aš, ir, tikiuosi, jūs galime spygauti iš susižavėjimo.

Beatos virtuve planuote troskimai bateliai

Apie troškimus ši nauja planuotė, angliškas kodinis pavadinimas object of desire. Ši idėja susiformavo dar prieš aną planuotę… Tai vadinasi, taip ir turėjo būti. Inga iš Umpapa – mūsų sena, gera, mylima dailininkė galėjo pajusti ir atskleisti, kaip atrodo tie mūsų troškimai šiais metais. Tai trumpai drūtai: planuotės puslapiuose troškimai, jų yra įvairių, pačios pamatysite. Aš juos jau dabar noriu spausdinti ir rėminti, nes gera naujų metų laukti, kai kiekvieną mėnesį pasitiks vis naujas troškimas.

Beatos virtuve nauja planuote troskimai darbai idejos

Kokios naujienos? Aišku, piešiniai nauji, ir jausmas naujas, bet naujienos dvi naujausios ir esminės:

  • – pasikvietėme Mėnulį į svečius. Ir Naglį. Naglis papasakojo ir sudėliojo, kur tas mėnulis kyla ir leidžiasi ( aš mėnuliu seku na, gal ne labai religingai, bet svarbus gi tas dangaus ir jausmų objektas, tas mėnulis).

Beatos virtuve nauja planuote troskimai darbai idejos Beatos virtuve nauja planuote troskimai darbai idejos

  • Dar naujiena – du viršeliai. Balsai pasiskirstė vienodai, tai laimėjo draugystė. Todėl viršeliai bus ir tokie, ir tokie: Aukšakulniai ir Bijūnas, tai kas gi jūs esate per moteris? Ar aukšakulnių ar bijūnų tipo?? Išsirinksim. Aš manau, imsiu abi… cha, cha, cha! Gal, sakau, reikės padaryti kokį asmenybių tipo išaiškinimą, kokios moterys renkasi bijūną, kokios aukšakulnius…

Ir dar viena naujiena – gražumais iš planuotės galėsite pasipuošti savo kompiuterių ir mobiliųjų ekranus. Tereikės pasirinkti, kuris labiausiai patinka ir atsisiųsti.

braske Beatos virtuve paveiksleliai kompiuteriui telefonui

Planuotė mano rankose ir dabar keliauja visur, kur reikia, kad pasiektų visas bijūnais pasidabinusias, aukšakulnius įsiavusias moteris.

 

Komentarai
  1. Beata, kada vėl bus rubriką „Šiandien aš virtuvės šefas”?Labai norėčiau su jumis iškepti imbierinių sausainių ir mano didžiausia kalėdinė svajonė nusifilmuoti su Jumis 🙂

  2. Labai grazios planuokles, super. Tik noreciau paklausti: ar vienas puslapis atitinka menesi? Dienomis neisskisrtyta (1 psl-1 diena?) dekoju.

  3. Ir dar. Tikriausiai nesu pirmoji, bet vis tiek noriu paprašyti Beatos kada sukurpti dviejų savaičių šeimos meniu. Tokį paprastą, lietuvišką. Nes galiu galvą nusisukti, kol kasdien sugalvoju, „ką valgyti padaryti” 🙂 Mano kolegė turėjo pati pasidariusi tokį, kur – jei lieka bulvių, ryt iš jų daro tą ir aną. Bet ji labai skūpa ir su niekuo nesidalino 🙂

  4. Aš jau turiu, su bateliais 🙂 Nors pati balsavau už gėles 🙂 Bet va, kaip paimi į rankas jau gatavą daiktą, visai kitaip žiūrisi 🙂 Tad šaunu, kad buvo išleista su abiem viršeliais 🙂 o kaina parduotuvėse 34.99, bet kaip tik šią savaitę maximose 30 proc. nuolaida knygoms ir kalendoriams, tad tiek kalendorių, tiek šią planuotę įsigijau pigiau 🙂

  5. Labai gaila, nes man nei bijūnai, nei bateliai nelimpa 🙁 o taip laukiau šios planuotės… Man praeitų metų buvo ideali, kai pamačiau, net nepatikėjau savo akimis :))))

Rašyti komentarą