Vakar aš buvau žvaigždė. Ačiū, daugiau nebenoriu. Parašiau komentarą ilgą ilgiausią sau, savo tinklaraščiui. Bet būna kartais, kai to visai nesitiki, kad komentaras išplaukia į plačiuosius vandenis ne tik, kad kaip žuvis, o kaip koks banginis. Kokie greitai reaguojantys ir puikiai dirbantys yra Lietuvos interneto portalai, ką be jų darytume? Nežinotume nieko. Aš tai tikrai mažai žinočiau, nes TV žinių niekaip nespėju įsijungti.

Kadangi man smagu rašyti ir rašau jau daug metų, tai ir toliau rašysiu, o reziume mano yra tokia: nors sakiau, kad pralaimėjome, bet iš tiesų tai mes visi laimėjome. Visų pirma, tai išlošė stipriai TV3 ir M.A.M.A. organizatoriai. Labai džiaugiuosi už juos, nes M.A.M.A. adovanojimai buvo žiūrimiausias renginys penktadienio vakarą. Man atrodo, kad pirmą kartą taip. Viskas tik gerėja ir gerėja. Ir kitais metais M.A.M.A. bus dar geresnė ir žiūrėsime visi kartu ir vėl aptarinėsime. Tai yra nuostabu! Tegul ir toliau sklinda daina ir gera muzika…

Be to, visos diskusijos, kurios virė ir pasibaigė, mane ir visus diskutavusius išmokė plačiau išskleisti antenas, galų gale, kiek visokių nuomonių perskaitėme vieni apie kitus… Ir dar labai atsiprašau, jei ką nors įžeidžiau, aš tikrai nelinkiu jums nieko blogo, Rožickui buvo jo karjeros viršūnė ir jis sužibo dar ryškiau. Aš tai labai noriu nusipirkti naują Marijono Mikutavičiaus albumą. Tik nesuprantu, kodėl nėra jo itunes? Gal gali jis pasikalbėt su SEL’u ir išmokt jį ten įkelt?

Būkime pakantūs, draugiški, paslaugūs ir mandagūs, ir nebijokime pasijuokti iš savęs. Aleksandras Pogrebnojus, mane pasiuntęs kepti kotletukų, aišku, kad buvo teisus. Kotletukai yra svarbiausia, – nebūkite alkani, būkite sotūs ir laimingi. Ta proga išrinkau tris kotletukų receptus, kuriais dalinuosiu su jumis. Pirmas receptas – tai mėsos ir daržovių kukuliukai arba kitaip – kotletukai. Todėl, kad dalį mėsos visuomet galite pakeisti daržovėmis.

Beatos kukuliai vaikams

Dar vieni, labai skanūs kotletukai – kukuliukai gražiausiai sužiba garstyčių padaže.

Maltinukai garstyčių padaže

Ir dar vieni kotletukai – kukuliukai tiks vegetarams, su grybais ir grikiais.

grybu kukuliukai su grikiais

Tai tegul valdo kotletai ir gyvenkime taikioje gražioje Lietuvoje.

 

Komentarai
 1. Na va, skudureliu „zinovui” ir jo muzai sufleris, kaip pasigaminti skanius pietus ir nebuti alkaniems, ir piktiems, kaip vilkams:)

 2. Oi man labai patiko vakarykstis Beatos reziume. Toks truputuka kitoks,truputuka kandus. Tinka jums Beata buti truputuka ir parukstintai, o ne tik saldziai kaip karamele! Beje rasyt jus sugebat labai puikiai!Numanau, kad ir kotletus kepat superinius!

 3. Puikiai Beata rasote,mastote,gaminate…. 🙂 Linkiu sekmes ir daugiau nesirgti.:) Esu jau ne viena patiekala pagaminus is jusu recepturos,o ypac veganiskus. 🙂 Skaniai gaunasi. Aciu jums. 🙂

 4. Žinot,Beata,kas man Jumyse labiausiai patinka-POZITYVUMAS ir MEILĖ žmonėms.Kaip tas katinas Leopoldas iš multiko sakė-vaikai ,gyvenkime draugiškai-mažiau pas gydytojus reiks lankytis(čia jau mano komentaras).O kotletukai-JĖGA(kas supranta:)))) Didelis dėkui Jums už pozityvą ir sveiką požiūrį !

 5. Man irgi labai patinka kaip Beata raso, atvirai, paprastai ir smaiksciai. Vakarykstis komentaras taip pat labai smaikstus ir informatyvus 🙂 nesuprantu, ko ten reikejo isizeisti…toli dar lietuviams iki angliskos kulturos, vidinio isprusimo… linkiu, kad Lietuvoje butu daugiau tokiu zmoniu kaip Beata, pozityviu, mokanciu bendrauti, kurybingu…

 6. Na Beata, didžiuojuosi tavimi, tu tikra moteris ir tu tikra aukštuomenės dama. Mokėti taip nugesinti ugnį, kurią užplieskė žiniasklaida? Čia yra talentas! Paskaičiau tavo atsaką ir net išsižiojau, nes dar jokia Lietuvos žvaigždutė nebuvo taip gražiai užbaigusi, žiniasklaidos iškelto ginčo tarp tavęs ir Aleksandro.
  O be to, „geriau eik Beate kept kotletukų“ čia išsireiškimas, jog jis mano, kad tu tik tai ir sugebi? O jei ir tik tai sugebi, juk ne kiekviena gali ir pagaminti tuos kotletukus. Bandė tave sužemint su tuo maistu, bet juk viskas slypi paprastume :))
  Sėkmės, Beatute, o jis tegul eina toliau savo skudurų lopyt. 🙂

 7. Aciu tau Beata, uz receptus, uz komentarus ir svarbiausia – uz pozytivuma! Garsusis dizaineris isivaizdavo esas bais smaikstus ir skaudziai geles, o stai tu Beata, pademonstravai auksta lygi. As seku tavo bloga ir taip pat neisivaizdavau, kad tokia tai neva kritika nuosavam tinklarastyje sulauks tokio atgarsio. Bet atsakymas tavo saunus, daugiau butu tokiu zurnalistu ir samoningu pilieciu patektumem I laimingiausiu saliu desimtuka kaip Danija. Nes niekas nepadarys musu laimingais, jei neismoksim pozityviai mastyti.

 8. Manau, kad visas negandas (gal tiksliau nesąmones) išsprendžia protingos moters protinga pozicija išdėstyta protingoje kalboje. Už tai spaudžiu Beatai ranką 😉

 9. Beata – BRAVO!! Visiems tik pasismokyti tavo isminties, pozytivumo, mokejimo pateikti savo nuomone tiksliais ir taikliais argumentais! Viskas pateikta labai skaniai! 😉

 10. Nieko jis nebuvo teisus, nes niekas nieko negali siuntineti, ir ypac tokie a la dizaineriai. O jus , Beata, pasiunte ir nuejot zemai nuleidus galva ir prikepet kotletuku su makaronu sypsenelem.

 11. Puikus- moteriškai kandus atsakymas alkanam dizaineriui. Kepu kotletukus ir šypsausi: kokia ta Beata protinga ir graži:)

 12. Beata, esate ideali moteris, ir turbut didziosios dalies Lietuvos vyru svajone 🙂 Ne kiekviena barbe sugebetu nuveikti tiek darbu per diena, sudalyvauti viesuose renginiuose, pamaitinti seima ir draugus ir velai vakare sypsotis 🙂 O kandziu komentatoriu visada atsiras. „Visokiu yra, visokiu ir reikia”, – kad idomiau gyventi butu 🙂

 13. Beata, kaip gera, kad ir tokiose situacijose neprarandi nuosirdaus tikrumo. O tiek sugebeti kaip tu, tikrai ne kiekvienas gali. Esi siltas, tikras ir protingas zmogus, gera mama, verta pasididziavimo zmona, puiki laidu vedeja, paziba moteru gretose ir labai veikli.
  Oi kepsiu kotletus, o ypac pagal tave.

 14. ha ha ha mieli mano, tai labai džiaugiuosi ir aš, nes susipykus ir užpykus būti yra labai nesveika…Kai esi piktas negali nieko gero sukurti, ir visada geriau juoktis nei pyktis!
  Super nuostabu, kad mano tinklaraštį skaito tokie pozitivyvūs ir džiaugsmingi žmonės!!
  AČIŪŪŪŪ

 15. Beata, kuo skiriasi maltinukas ar maltas šnicelis nuo kotleto? Atleiskite, bet jūsų žinios ir neblizga.

Rašyti komentarą