Cha cha cha – OHO – wowo – pasibaigė knygų mugė. Istorinė praktiškai, nes pirmą kartą turėjau visą stendą sau.

Knygų mugė dalyviams yra įvykis, o visiems atėjusiems – ir pramoga, ir įvykis. Keturias dienas buvau Litexpo ir sutikau daugybę nuostabių žmonių. Ačiū visiems, kurie atėjo.

Aš jaučiuosi kaip perplaukus upę, o gal net jūrą, ir šis įrašas prieš pat lipant į lėktuvą buvo sukurptas, nes rytoj mėginsiu grįžti į ritmą ir į gyvenimą. Dabar noriu tik pagulėti karštoje vonioje, nes atrodo, kad buvau lengvai pakratyta elektros. Knygų mugėje nesikeičia keletas dalykų: minios (Bronė sakė, kad šeštadienį jausmas kaip Tokijo metro), renginių ir susitikimų gausa, ir Algimantas Čekuolis ten visada bus.

Algimantą Čekuolį mugėje visada rasite
Algimantą Čekuolį mugėje visada rasite

Mūsų stendas buvo labai jaukus, aš pasirašinėjau ant savo bobutės „Singer” siuvimo mašinos, kuri tapusi staliuku, taip pat buvo čia ir mano žalia sofa beigi fotelis raudonas, prie kurio prisėsti kviesdavau visus.

Beata pasirašinėja

Mano stende dirbo pačios nuostabiausios merginos Laura, Austė, Vesta, Agnė… Tokios gražios, oi, ir toki0s malonios.

Beatos virtuvės stendas_Knygu muge

Mano vaikas taip pat įsipaišė, Izabelei labiausiai patiko plėšyti kvitukus, ir valgyti karštą šokoladą – cha cha – kuris visus viliojo kvapais į mūsų pusę.

Izabelė knygų mugėje

Mes įsikūrę prie LRT buvome.

Apie pirkinius, tai nespėsiu papasakoti, bet jų buvo mažiau nei iki šiol, kažkaip nespėjau. Bet vis tiek keletą maišelių spėjau prigriebti, man tikra oazė buvo bukinistų salė, tai ten ir paėmiau maišelį senesnių knygų.

Beatos knygos

Aišku, nepamiršau ir vaikiškų knygučių vaikams dideliems ir mažiems.

Pirmą lietuvišką filosofinę knygą apie vaizduotę išleido ir Kristupas Sabolius, jį pažįstu ne vienerius metus. Knyga buvo deficitas, išpirktos visos. Va štai taip.

Su knygos autoriumi

Knygų mugė yra jėga, o aš lipu į lėktuvą.

Komentarai
 1. Jūsų stendas buvo nepakartojamas, iš visų išsiskiriantis! Ilgai nesvarsčiusi įsigijau Jūsų 2 knygas ir esu begalo patenkinta,nes senai svajojau,o knygų mugėje buvo proga įsigyti knygas žemesne kaina. Lauksim naujos knygos su tokiais pat super receptais 🙂

 2. O, matau įsigijote knygą „Sau ir svečiams”. Tai buvo mano pirmoji kulinarinė knyga iš kurios dar paauglystėje kepiau pyragus 🙂 Visai neseniai ją vėl susiradau ir atradau 🙂 Smagių idėjų ir Tau, Beata, iš jos!

 3. tikrai tikrai prisirinkau ir aš daug įspūdžių šioje knygų mugėje! Buvo smagu su Jumis susitikti, Čekuolio kareivius apžiūrėti, ne tik knygas pačiupinėti, bet ir seilę pavarvinti žiūrint į knygas, kurių jau nedrįsau pirkti, nes viskam turi būti ribos 🙂

 4. Stendas buvo išskirtinis, nuostabus, labai jaukus. Daug gaminu pagal Beatos receptus, pasisemiu įvairių idėjų, todėl buvo smagu nusipirkti knygą ir gauti autografą.
  Beata, linkiu ir toliau išlikti tokiai energingai, visados besišypsančiai. Tegul neišsenka kūrybiniai aruodai.

 5. „Sau ir svečiams” aš irgi turiu:) Taip, tai viena iš pirmųjų mano kulinarinių knygų. Ją buvau gavusi dovanų iš tokio jaunikaičio Petro; jis gyveno mano kaimynystėje ir dažnai užsukdavo į svečius:) Ta knyga naudojuosi iki šiol.

 6. Taip, Beatos stendas buvo tarsi jaukiausių namų oazė šurmuliuojančios mugės laukuose. Traukė ne tik sofutė, staliukas, pagalvėlės, bet ir šalia verdamo, jos karšto šokolado kvapas. Man labai patiko : )

 7. aš turiu taip pat Daržovių valgius… kas tai klaiki ‘zapisalka’?.. tiksliau, kokio ji senumo?.. 1920-1940?.. koks baisus vertinys ir brudinys.. 🙂

 8. Aha, „sau ir sveciams” as irgi turiu. Dar turiu tokia nemirtinga visu sovietiniu moteru bestseleri „namu ruosa”. Paskui dar turiu senovinius „kepinius”… O kas ta zapisalka????

 9. Beatos stendas tikrai buvo išskirtinis – nepaprastai jaukus ir gardžiai kvepiantis šokoladu. Ačiū, Beata, už nuostabius receptus kepinių knygoje, šypseną ir autografą 🙂

Rašyti komentarą