Iš tiesų, tai keksiukai yra beveik valiuta. Ir jų gali būti visokių ir su viskuo. Man jie yra vos ne geriausia dovana.

Ar atsimenate, kai neseniai apsiskelbiau, kad būsiu autobuso kontrolierė vieną dieną? Tai žinote, puikiai praleidau dieną. Man labai patiko tikrinti vilniečio korteles specialiu aparatu, kuris viską žino, viską mato ir viską pasako.

Aš pati tik neseniai sužinojau, kaip naudotis viešuoju transportu Vilniuje ir dabar tikrai tikrai prižadu, kad kai tik pasibaigs mano rugpjūčio mėnesio tempas, tikrai tikrai važiuosiu į darbą troleibusu, ir net vaikus pasiimsiu. Kažkaip visi gąsdina baisiniais kamščiais, kurie prasidės rugsėjo mėnesį, bet gal jų nebus, jei bus daugiau važiuojančių troleibusu? Ir nesakykite, kad tik pensininkai ir studentai važinėja jais. Aš pažįstu žmogų, kuris turi tiek išteklių pragyventi, kad jis ir jo šeima galėtų visą likusį gyvenimą važinėtis prabangiausiais užsakytais taxi ir vis tiek aruodai neišsektų, ir tas žmogus renkasi troleibusą, nes jam patinka, kad nuveža iš vietos į vietą, nes priverčia judėti daugiau (juk reikia nueiti iki stotelės ar tarp stotelių), jauti ir matai daug platesnę žmonių įvairovę nei tik mašina važinėdamas.

O dėl kontrolierių, jie – puikūs, ramūs, tvirti, drąsūs ir teisingi. Ir jie dirba savo darbą. Aš, žinoma, jei man kas nors nepavyktų su bilietu, taip pat pulčiau į ašaras ir stresą, kaip keletas merginų, kurios nerado bilietukų, ar moteriškė, kurios vilniečio bilietas nebuvo aktyvuotas įlipus į troleibusą, bet tereikia akylai žiūrėti ir išgirsti, ar supypsėjo. Va tik tiek.

Niekas nebuvo nubaustas, visi gavo keksiukų. O kokių? – Su agrastais ir trupiniais ant viršaus. Receptas??? Štai čia.

Agrastai ir keksiukai

Rašyti komentarą