Vakar buvo nuostabi diena ir šiaip, dabar jau yra tas laikas, kai oficialiai visi jau ne tai, kad šnibžda, o jau garsiai deklamuoja – Pavasaris! Taip, jis čia. Ir kur dingo visi akiniai nuo saulės? Turėjau išknisti stalčių, kad rasčiau… Taip pat prisiminiau ir apgailėjau savo sulūžusius, mėgstamiausius, gal žinote, kur man juos gerai suremontuotų? Tai va, net Bonbon mėginau akinius uždėti…

Beata_Bonbon_akiniai

Pasakysiu atvirai, man kartais tingisi rašyti blog’ą, na tikrai, nemeluoju. Manau, visada turi būti atviras – tingisi upload’inti feisbuką ir šiaip, tiesiog noriu tekėti sava vaga… Bet kai man ateina toks užutėkio poreikis, aš jam ir pasiduodu. Žinoma, paskui jis išgaruoja, nes suprantu, kad duoti, tai visų pirma – gauti. Todėl su smagumu raportuoju apie visas įdomybes, kurias sunėriau į karolius.

Aišku, dabar visi rinkimų reikalai dėmesio centre. Jau užmarštin nusistūmė, kad prieš savaitę dar šventėm Kovo 11-ąją, tai nežinau, ar patikėsite, bet aš tą šventinę dieną pradėjau ne vafliais, o treniruote. Va štai taip. Ir inicijavau paskui iš trispalvių kilimėlių sudėti šventinę kombinaciją. Va štai toks gražus mūsų šventiškas selfis. GetFit treneris Ignas priekyje…

Beatos virtuve_kovo 11_getfit

Į olimpines žaidynes nevažiuosiu, bet sportuoti su sese ir su savo vyru labai smagu. Ypač su sese, nes nepraleidžiame progos pasijuokti… O tai yra labai svarbu bet kokiame etape. Paskui pusryčių važiavome pas Jurgį ir Drakoną, beje, aš pati receptus visus sukūriau ir ne kartą išmėginau, tai štai taip atrodo laimingi vaflių valgytojai. Aš irgi vaflio mažą gabaliuką gavau…

Izabele_Beatos virtuve

Dar viena šventinė Kovo 11-tosios akimirka buvo mano mėgstamas draugo ir kursioko Manto prancūziško sidro baras Sarkozy. Štai tokio dydžio buvo obuolių pyragas ir žvakutės. Mantas ir jo draugė Aušrelė užpūtė garbingas dvi žvakutes.

Beatos virtuve_Sarkozy_Mantas

Po Kovo 11-tosios sekė dar vienas ypatingas įvykis – „Trubadūras“, Vilnius City Opera ir Dalios Ibelhauptaitės naujausias pastatymas. Jis mane tiesiog išnešė į kitą planetą! Vis tik koks malonumas yra tikrais instrumentais grojama muzika ir balsas… Aišku, visa scenografija ir kostiumai prikausto dėmesį ir įjungia vaizduotę. Rekomenduoju labai ir dar kartą netgi norėčiau nueiti. Tikiuosi, dar bus… O artimiausias Vilnius City Opera pasirodymas bus „Verteris“ su Edgaru Montvidu. Aš tuo metu būsiu Londone, tai, deja, negalėsiu pažiūrėti, bet dar bilietų yra… Edgaras, beje, retokai Lietuvoje pasirodo, tai kai žvaigždė scenoje – reikia ją gaudyti.

Beata ir Tomas

Ir dar apie svarbų pavasarinį įvykį – tai, aišku, „Kino Pavasaris“. Džiaugiuosi, kad buvau pakviesta pasižiūrėti dar vieno ypatingo filmo iš kulinarinių filmų programos – „Atrandant Gastoną“.

Jau trečius metus „Kino pavasaris“ pristato kulinarinius filmus. Net jei maistas jums tik tai, ką dedate į lėkštę, vis tiek nepraleiskite šitos programos, nes ji, visų pirma, ne apie maistą, o apie žmones ir tikrą atsidavimą, ir aistrą… Apie pasišventimą bei ypatingą meistriškumą. „Atrandant Gastoną“ – filmas apie Peru virtuvę ir ypatingą jos atgaivintoją, apie tai, kaip geras maistas gali būti ne tik malonumas, bet ir nauda socialine prasme…

Kitas filmas, kuris yra apie neįtikėtinus dalykus, ir kurį turėjau galimybę pamatyti – tai „Vakarienė kaip sapnas“. Pasakojimas apie vienus geriausių pasaulio virėjų, vieno geriausių pasaulių restoranų „El Cellar de Can Roca“ savininkus, ispanus brolius Joan ir Jordi Roca.

Ir dar labai gera naujiena ir premjera, apie kurią turite žinote, tai ypatinga Kulinarijos studijos vakarienių serija, – valgote vakarienę ir žiūrite vieną iš „Kino Pavasario“ kulinarinių filmų programos filmų. Va čia tai reikalas….

Kino pavasaris_kulinarijos studija

Štai kokia gerų dalykų skelbimų lenta gavosi. Jūs man taip pat galite visada pasakyti, ko man nepraleisti ir kur apsilankyti. O šiandien aš skrendu į Romą, tris dienos Italijoje tobulos picos beieškant su Jurgis ir Drakonas komanda. Galite būti tikri, kad kitos savaitės karoliai bus iš šalies, kur pavasaris jau tikrai siautėja.

Komentarai
  1. Miela Beata,nor gal jau ir turite konkrecius planus kur apsilankyti Romoje ieskant tobulo skonio picos,taciau noriu rekomenduoti viena ypatinga vieta Trastevere rajone ( tai prilygsta musu Uzupiui),picerija pavadinimu”Dar Poetta”..Tikrai verta ,patikekit!!Sekmes Jums:)

  2. Nėra, ko stebėtis, kad tingit, manau, visi kartais tingi, arba dažnai tingi 🙂 Bet viena aišku – jeigu veiklai dėmesio neskirsime kasdien, rezultato nebus. Ten kur dėmesys, ten ir rezultatai. Todėl geriau visai po nedaug, bet kasdien 😉

Rašyti komentarą