Telefonas tik pučiasi ir pučiasi nuo nuotraukų, vos spėja. Ši savaitė man itin pilna visko. Startuoja mano pirmosios pamokos naujojoje mano Kulinarijos studijoje, tik tik spėja nugulti šaukštai ir puodai ten į lentynas. Greitai greitai pasidalinsiu visa smulkia ataskaita, kas ir kur, ir kaip… O dabar tik pasiraitojusi rankoves plušu ir jau šiandien, ir ryt turėsiu pirmąsias tikras pamokas. Bus smagu! Va čia jau mano komanda ir draugės išbandė, kaip sekasi būti Tortų karalienėmis ir matote, koks skanumas ir gražumas pavyko.

Beatos virtuve_tortai

Tai vos minutę galiu rasti karolių aptarimui, kaip visuomet būna, nuotraukos kalba už save. Taigi, trumpai apie tai, ką gero sumedžiojau ir patyriau praėjusią savaitę.

Beatos virtuve_Akropolio_jurgis ir drakonas_smidrai

Smidrų pica, sako žmonės, yra populiari labai, tai ir dar kartą primenu – apsilankykite, paragaukite ir taip paremkite Vilties bėgimą.

piknikas

Piknikų sezonas atidarytas. Tai ir jūs ilgai nelaukite. Mano komanda ne tik piknikauja, bet ir jau pilnu tempu ruošiame vasaros žurnalą, kuris, aišku, bus geriausias vasaros žurnalas, kada nors pasirodęs žemėje… Cha, cha, cha – kas gi kitas pagirs, jei ne pati? Bet bus gražu ir naudinga.

Beatos virtuve_Bonbon

Suknelės ir vintažinis švarkas. Yra tokių rūbų, be kurių negali gyventi. Tai va, šis švarkas yra toks, mano turbūt seniausias senolis. Pirkau, kai buvau antrame kurse, vis dar nešioju… Čia mes su Bonbon atėjome prie Ogmios „Jurgis ir Drakonas” šeštadienį. JD šiuo renginiu kvietė naujokus prisijungti ir išbandyti, kaip ta pica kepama, ir dar susipažinti su JD komanda. Žmonės – didžiausias turtas, jo ieškoti reikia atidžiai.

Jurgis ir drakonas_administratores

Izabelė irgi iškepė picą, kai bus legalaus amžiaus, t.y. galės dirbti, iš karto siųsime čia…

Beatos virtuve_pica_Michele_Izabele

Važinėjuosi dviračiu ir matau grožį.

Beatos virtuve_miskas

Buvau Druskininkuose Virėjų ir konditerių asociacijos pavasario renginyje. Štai keletas lėkščių iš ten…

Beatos virtuve_Vireju ir konditeriu asociacijos renginys

Beatos virtuve_lekste

Beatos virtuve_Vireju ir konditeriu asociacija

Ir štai, prašau, koktelis su avietėmis ir burokėliais – nerealiai skanus. Vasara toks kokteilių metas, ir jūs susiplakite kokį rausvą ar žalią.

Beatos virtuve_kokteilis_burokeliu

Rašyti komentarą