Lietuviškas ruduo neįsivaizduomas be lietaus, bulviakasio ir… obuolių! Todėl šio šeštadienio mano laida pilna obuolių, gerų emocijų ir gerų patarimų. Jau suplanavusi, kokius patiekalus iš obuolių gamins, sužinojau, kad žinoma serialų akotorė Larisa Kalpokaitė moka virti ypatingą obuolienę su apelsinais, tokią gardžią, kad jos paragavę Larisos draugai jokių kitų obuolienių valgyti nebenori ir tik tos prašo. Kaip gerai, kad Larisa sutiko ateiti pas mane į svečius, atsivežė visko, ko reikia žymiajai obuolienei ir visai Lietuvai jau šeštadienį atskleis jos gaminimo paslaptis.

Beatos virtuve_Kalpokaite_obuoliene

Nustebinti savo viešnią sumaniau ir aš – panaršiau internete, truputį pasitreniravau ir pasiūliau Larisai išbandyti ypatingą obuolių skutimo būdą. Juk visi žino – rasti norinčių valgyti obuolienę yra daug paprasčiau, nei prisikviesti obuolius lupti. Ha ha ha, reikėjo jums pamatyti Larisos veidą, kai iš po stalo ištraukiau tą įrankį, kuris turėjo padėti labai greitai ir linksmai nulupti kalną obuolių!!! Bet Larisa drąsi moteris, ji priėmė iššūkį ir pabandė tokiu naujovišku būdu nulupti kelis vaisius. Kuo tai baigėsi, pamatysite laidoje ir dar štai čia siūlau paspausti ir pažiūrėti, kaip mums su Larisa sekėsi.

Beatos virtuve_Kalpokaite_obuoliene

Ir dar noriu papasakoti apie gražiąją savo studijos sieną, prie kurios visi taip mėgsta fotografuotis. Ją nudažė mūsų laidos „Bandau – darau” rubrikos dailininkė – Lina. Aš kai pamačiau, tikrai aikčiojau ir iškart paprašiau Linutės, kad ji laidoje parodytų, kaip tokį unikalų beveik tapetą pasidaryti namuose. Ir žinote ką?? Tas būdas yra labai pigus, labai smagus, o svarbiausia – antros tokios sienos nerasite nė vienuose namuose.

Beatos virtuve_dazai_siena

Beatos virtuve_Lina_Beata

Ir aišku, gaminsime patiekalus iš obuolių ir su obuoliais, nes juk reikia visą tą gaivų derlių suvartoti. Ta proga pirmą kartą laidos metu užsikursiu tikrą krosnį! Nebijokite, viskas puikiai pavyks ir orkaitėje.

Beatos virtuve_tartas

Ir pasikvieskite prie ekranų mažuosius – pamatę kaip mano krikšto dukros ir mažasis sūnėnas Antanas smagiai pripildo obuolius dviejų rūšių įdarais, jie tuoj pat užsimanys į virtuvę! Tai pasimatom rytoj, šeštadienį, 16 valandą laidoje „Beatos virtuvė”.

Beatos virtuve_vaikai_obuoliai su idaru

Komentarai
  1. Miela Beata, su dziaugsmu priemiau naujiena apie jusu nauja knyga Taste Lithuania. Labai labai jos laukiu. Norejau paklaust, ar planuojate ir kada, sia knyga isleist lietuviu kalba? Nes tikrai tikrai ja pirksiu, net ir angliskai.jau maciau, kad internetu angliskaji leidima jau galima uzsirezervuoti. Todel ir klausiu, ar pirkt man ja anglu k., ar kantriai palaukt lietuviskojo tirazo?

  2. Labai sudomio ta geltona picos krosnis. Noreciau info koks jos pavadinimas ir kur ja gauti… Aciu

Rašyti komentarą