„Beatulička, mažute, aš atvažiuosiu, bet man žinai, prašau, kad būtų sriubytės prieš pasirodymą… Gerai?”, – sakė man Kastytis Kerbedis. Jei yra laiveliai, undinės, baržos, vandens dviračiai ir jachtos, tai yra povandeniniai atominiai laivai mūsų estrados vandenyse. Turbūt nereikia pasakoti, kuris iš jų yra Kastytis, kiek kartų kalbėjau su juo telefonu, tai visada buvau lengvai susijaudinus. Pradžioje Kastytis sakė:„nu ne, Beatulia, neatvažiuosiu”. Bet paskui po valandos sako, – nu gerai. Bet užsisakė sriubos. Jei sriubos, tai sriubos.

Visų pirma, tai aš noriu pasakyt, kad ateidama į duetus net negalvojau, kad kada nors teks vienoje scenoje padainuot su Kastyčiu. Kai viename savo neseniai pasirodžiusiame interviu Donatai pasakė, kad jų dainavimo idealas yra Kerbedis, irgi negalvojo, kad jau kitą savaitę dainuosim visi kartu scenoje. Kaip mums pasisekė, pamatysite sekmadienį, bet žinokite, kad ir jūsų svajonės gali išsipildyti rytoj, tad būkite tam pasiruošę.

Kastytis Kerbedis_morku sriuba_Donatai

O dabar grįžtam prie sriubos. Jei Kastytis sako, kad reikia sriubos termose, tai ir bus sriubos. Kaip aš galiu ja nepasirūpinti. Kokia JAM tiktų sriuba? Klausiu, ar yra pageidavimų? Sako„ne”, tai aš sugalvojau taip – tegul būna ryški ir gili, kaip ir Kerbedis. Tikrai nebus barščiai, bet turi būti iš tokio tvirto ingrediento, kuris kaip „Tėve mūsų” yra kiekvienoje virtuvėje. Morka! Morka yra mūsų daržovių karalaitė. Taigi, morkos, tada mano įsimylėtas prieskonių mišinys, ant kurio dabar rimtai esu užsėdusi – Santa Maria Mango Curry. Ir dabar nesinervuokite, niekas neprašė ir nemokėjo, ir parodyti nereikalavo, bet kadangi aš pati be barboros gyvent negaliu, tai iš karto pamačiau ir apsidžiaugiau, kad tie prieskoniai atsirado pas ją klėtyje.

Kerbedziui sriuba morku

Ir viskas, svogūnai, gerai pakepinti salierai, prieskoniai Mango Curry, česnakėlis, daug morkų, viskas blend blend, grietinėlės ir dar kokoso drožlių. Ir dar vienas svarbus dalykas yra savoury granola. Ji tokia skani… WOW. Nepasigesite nei bulvių, nei duonos.

Kastytis Kerbedis_morku sriuba

Receptas tuoj, bet dabar apie tai kaip Kastyčiui ši sriuba patiko. Ir Kastyčiui, ir Donatams, ir Radžiui, ir Giedriui, žodžiu, visi buvo laimingi, nes tai SUPER SRIUBA. Eikite, išsivirkite ir žiūrėkite duetus ir turite balsuoti už mus. Ne, ne už mus, o už Kastytį!

Du Donatai_morku sriuba

Kerbedziui sriuba morku_Radzis

Komentarai

Rašyti komentarą