Jei matėte, tai aš savo feisbuke prieš kelias dienas pakedenau tuos tokius beveik egzistencinius ir visoms moterims svarbius klausimus – ką pagaminti??? Ir ką apsirengti??? Tai net nesitikėjau tokios darnos, beveik visos linksėjot ir pritarėt, kad maistas ir suknelės valdo mūsų mintis. Ha ha ha, net vyras vienas, berods, parašė, kad jis irgi nevisada žino, ką apsirengti. Na, bet man atrodo, kad gal mums, moterims tie klausimai dažnesni. Kasdien, pavyzdžiui. Tai viena vertus, nieko čia bloga – rutina ji kažkiek yra neišvengiama, bet aš labai už tai, kad visuose reikaluose įžvelgtumėme tą šviesesnę ir malonesnę sau pusę. Juolab, kad kasdienė virtuvė tikrai gali būti greita, jei drąsiai fantazuojame puode arba žinome „budinčių” receptų. Tų tokių, kur viskas beveik visada yra šaldytuve ir tik viens-du-trys, vakarienė ar pietūs ant stalo. Tokius patiekalus aš ir gaminsiu šio šeštadienio laidoje (o dar  – net penki vieno puodo vakarienių receptai rudens žurnale „Beatos virtuvė”).

Kaip manot, ar pakanka 3-4 minučių varškės apkepui pagaminti? Žinokit, net chronometrą šįkart pasiėmiau, kad ir pati įsitikinčiau ir jūs tiksliai žinotumėte, kiek to laiko reikės. Žodžiu, pamatysit.

IMG_0491

Na, o tada į svečius atėjo mano bičiulė, stilistė Agnė Gilytė. Atrodo, tokia nedidelė moteris, bet kai atėjo, tai mano virtuvė kažkaip pavirto diiiidele spinta. Daug ir gražių dalykų Agnė atsinešė, net ir savo šio sezono didžiausią atradimą parodė. Aišku, papasakojo, ką daryti, kad ryte atsidarius spintą neužstrigtume pakabų pasaulyje, o greitai ir dailiai susisuktume. Aišku, juokingiausia gal buvo, kad pačios nepastebėjom su Agne, kad gerokai rankom pamosikavom ir kitų įdomių piruetų padarėme, štai čia galite pasigrožėti.

_MG_3961

Mėgstat karolius? Visokius papuošalus? Linutė šioje laidoje sužibėjo, nes iš senų ir niekam nereikalingų marškinėlių per kelias akimirkas padarė didelį grožį. Padarė man, bet ir Izabelė, ir kiti mūsų vaikai iškart tokių pačių paprašė.

IMG_0553

Dar, aišku, apsitarsim, kokių spalvų šis ruduo mados pasaulyje, kokių batų ieškoti ir kodėl reikia būtinai turėti šokolado savo spintoje.  Žodžiu, moterys, šį šeštadienį 16 val. LNK laidoje „Beatos virtuvė” išspręsim (bent laikinai) pasaulinio lygio problemas – bus kuo maitinti šeimą ir žinosit, kaip susidraugauti su savo spinta.

_MG_3991

Komentarai
  1. Sveiki, gal galite pasidalinti šios laidos įrašo nuoroda? Prastai ieškau, matyt 😀

Rašyti komentarą