Aš gimtadienius labai mėgstu. Ir didelius, ir mažus, ir vaikų, ir suaugusiųjų, ir savo, aišku, ir kitų. Labai gera proga sukviesti seniai matytus draugus, gimines ir juos visus sočiai ir smagiai pavaišinti. Kažką geriamo, kažką valgomo, ir žinoma – tortas!!! Visada tik naminis, su meile keptas, glostytas ir puoštas, kaip visos šventės kulminacija bei linksmybė. Iš pradžių pagalvojau, kad reikia laidos apie patiekalus, tinkamus ir vaikų, ir suaugusiųjų tortadieniui, o tada staiga – šmaukšt – mintis į galvą – gi ne kas kitas, o mano bičiulis Juozas Liesis savo gimimo dieną lapkričio 6-tąją švenčia!!!! Chaaaa, galvoju, pasikviesiu aš Juozą, tik nesakysiu, kad į jo paties gimtadienį! Matot, kaip apsidžiaugė Juozas – ir dėl to, kad pasitikau jo mėgiamu imbieriniu limonadu, ir dėl to, kad gimtadieniai yra gėris, sakė: „Ėjau į Beatos virtuvę, o atėjau į Beatos barą!” Beje, Juozui aš kepiau šokoladainį, tai žinokit, jis yra stebuklingas dalykas – kažkas tarp pyrago ir torto, su mažai miltų ir daaaaug šokolado.

_MG_4906

_MG_4857

Prieš maždaug 12 metų mes su Juozu vedėme tokią šeimoms skirtą laidą ir joms visokius išbandymus ruošėme, tai ir aš Juozui turėjau iššūkių – sakau, parodysi visiems, kaip gaminti vištieną yakitori! Ir ką jūs manot?? Puikiai Juozas susitvarkė. O tą vištieną tai labai rekomenduoju jūsų šventėms – skani iki negalėjimo, visi antros porcijos prašys tikrai.

_MG_4952

Gimtadienis – tokia diena, kai visai gera atsigręžti atgal ir pažiūrėti, koks buvai anksčiau. Tai nepatingėjome, pasirausėme archyvuose ir pažiūrėjome su Juozu, kaip abu atrodėme ekrane prieš daugiau nei dešimtmetį. Žinot, pasirodo, ir aš ir jis prisimename kiekvieną dalyką: kokią suknelę dėvėjom, kokie plaukai tada buvo ir kaip tekstus sakėme ir net kaip paplūdimy šokau… Ir jums parodysim, žinoma.

juozas ir beata

Viską pamatysite jau rytoj, 16 val. per LNK, laidoje „Beatos virtuvė”. O rubrikoje „Bandau – darau” dailininkė Lina parodys net tris būdus, kaip pasigaminti šventinę girliandą ir paprastai bei greitai papuošti savo šventę. O kada jūsų gimtadienis? Kaip švęsit, kuo vaišinsitės?

Rašyti komentarą